Я живуть ті що працюють на мера м.Тернополя Сергія Надала.

Печіль Олександр Васильович – http://www.rada.te.ua/strukturni-pidrozdil/10360.html

Даний посадовець один з небагатьох службовців високого ранку, котрі залишились на своїй посаді після приходу до влади свободівця Надала. Пан Олександр наділений неабиякою фактичною владою завдяки тому, що саме він «візує» на предмет «законності» усі проекти рішень як виконавчого комітету міської ради, так і проекти рішень сесійних засідань депутатів. Часто цю «візу» нелегко одержати не те що пересічним тернополянам, але навіть начальникам інших управлінь міської ради.

Прискіпливість чиновника є досить, м’яко кажучи, суб’єктивною та вибірковою. Приміром, легше погодити перепланування квартири в проектанта, працівників відділу архітектури і фахівців житлово-комунальної сфери, аніж одержати чарівний підпис у Олександра Васильовича.

Молодий, на вигляд інтелігентний, чоловік вміло вибудував усередині міської ради систему залежностей щодо власної персони з найрізноманітніших та найдрібніших питань. Поміж собою чиновники вважають головного юриста другим в міській раді по впливовості та захланності після голови міста Сергія Надала.

За інформацією ніхто з близьких родичів Олександра Печіля ніколи не були та не є бізнесменами. Водночас, незрозумілими залишаються джерела певних статків, про котрі нам повідомили читачі, а саме:

– легковий автомобіль марки Toyota Corolla (див. фото)

– нова квартира по вулиці Чумацькій, 25а, у котрій зараз мешкає головний юрист міської ради разом з сім’єю

– нова квартира по вулиці Над Яром, 1

– два нові цегляні гаражі по вулиці Над Яром, 1

– новий сучасний приватний будинок на стадії завершення у мікрорайоні Пронятин по відомій вулиці Проектній, побудований на відведеній тещі ділянці і на кованих воротах котрого зображена буква «П» .»

Якби не було, та Олександр Печіль залишається юристом. От і останній пункт майна чиновника, який наводять читачі «Тернополян», ще у 2008 році під теперішню віллу земля виділялася певній гр. Божик Стефанії Василівни за адресою, вул. Проектна, 335. Як  вдалося зясувати, це улюблена теща Олександра Васильовича.

Після змін законодавства, згідно якого усім чиновникам доведеться декларувати не лише власні доходи, але і витрати, пояснити походження вищенаведених статків родини виявиться непростою задачею навіть для най досвідченіших юристів.

Печіль причетний до «дерибану» комунального майна та землі

Зверніть увагу!

В Україні скасують статус “обмежено придатний”

Вже цього тижня, 4 травня 2024 року, набирає чинності закон про забезпечення прав військових на …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *