У Тернополі агенція “ДивоСвіт” обманула людей пропонуючи роботу закордоном

Неукраїнська влада довела простих українців до відчаю із підняттям комунальних тарифів. Як результат – народ змушений масово виїжджати на заробітки за кордон, щоб хоч якось звести кінці із кінцями. Вимученим від злиденного життя українцям починають пропонувати свої послуги ті, хто не проти на біді іншого збагатитися. Це такі собі туристичні агентства, які пропонують свої послуги з працевлаштування. А в кінцевому результаті вони ошукують і до того збідований люд різними посулами хороших заробітків на чужині. І все це для того, щоб виманити із їхньої кишені останню копійчину.

От одна із таких агенцій облаштувалася по вул. Шашкевича 3/106 під назвою «ДивоСвіт» http://www.dyvosvit.net/.  Якщо ближче ознайомитися із агенцією та її засновниками Смик Русланом та його сином Смик Назаром та останніми подіями, що розгортаються біля «Дивосвіту», то картина сумна, м’яко кажучи. Ці дві особи пропонують працевлаштування за кордоном , беруть  із людей значні суми грошей, а в кінцевому результаті не виконують своїх обіцянок. Десятки ошуканих та обурених людей повертаються із невдалих організованих Смиком Русланом заробітків. Вони зі сльозами благають останнього повернути їм витрачені ними кошти за «турне» по Європі. . Продовження подій буде згодом. Люди обіцяють звернутися до ГУНП в Тернопільській області.

 

 

Зверніть увагу!

Скандально відомого активіста на Тернопільщині побили на приватній території кінної ферми

Скандально відомого активіста Романа Довбенка побили на приватній території кінної ферми в селі Переволока Чортківського …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *