Хто із тернопільських депутатів продав душу чорту

24 березня, міська рада Тернополя легалізувала  фальсифікацію  Генплану.

Мер Тернополя Сергій Надал давно намагався узаконити свій нелегальний бізнес по дерибану комунальної землі , знищенням зелених зон міста такими забудівельниками як Ігор Гуда «Креатор –Буд»та інші.

Прискорити  процес легалізації свого злочинного бізнесу  Надала змусили обшуки у міській раді, які відбулися 17 березня. Правоохоронців, власне, цікавили землевпорядні документи та інвестиційні угоди. Аби перестрахуватися та закрити всі питання, Надал змушений був будь-якою ціною внести зніми у Генплан. Таким чином депутати легалізували усі здійснені за його благословення будівництва.

 Жодного офіційного повідомлення про продовження роботи сесії 24 березня не було. Напередодні ввечері представники мерії обзвонили депутатів і ті вранці, як  добросовісні «слуги громади» 24 березня, зібралися на сесію, на якій розглядали всього одне питання – зміни до Генплану.

І от визначна подія у житті тернополян, це прийняття Генплану.

Тепер громада має знати людей, яких вона обрала представниками своїх інтересів в органах місцевого самоврядування. Громадські обранці (засранці) легалізували у Тернополі дерибан землі, знищення скверів та парків. Слава Україні.

Батьківщина – 100% – 4 з 4 Артимович Андрій ,Гринда Володимир, Поворозник Петро, Шоломейчук Наталія.

 Порошенківці – 100% – 7 з 7 Шумада Віктор ,Бич Павло,Білан Тарас, Ібрагімов Михайло, Місько Володимир ,Прокопів Ліна, Смакоуз Юрій.

 Свобода – 79% – 11 з 14 Надал Сергій, Гевко Галина, Зінь Іван, Климчук  Олег ,Паньків Наталія ,Редьква Назар, Сиротюк Михайло, Стаюра Володимир, Торожнюк Роман, Шморгай Олег.

 Народний контроль – 67% – 2 з 3 Болєщук Петро ,Шараськіна Вікторія.

 Радикальна партія – 100% – 3 з 3 Півторак Святослав, Серетний Тарас,Яциковська Оксана.

Громадянська позиція – 0% – 0 з 4

Самопоміч – 0% – 0 з 7

Слава героям!

P.S   Виборцям: Чому бідні – бо дурні. Чому дурні бо бідні”

 Ключовий месидж психології бідності «Я не можу собі цього дозволити». Людина не бере відповідальності на себе. Вона каже «Я отака, тому що хтось винен». Щоб змінити ситуацію, треба взяти на себе відповідальність.

 Немає помилок, є уроки (Бідні не вчаться на своїх помилках). Якщо не виносити уроки з певних ситуацій, вони повторюватимуться, так звані граблі. Завдання – взяти відповідальність і щось змінити у своєму житті.

Зверніть увагу!

Недавно затриманих у Тернополі наркоторговців починають “відмазувати”

Син відомого будівельника Тернополя – учасник бандугруповання по продажу наркотиків? Тиск на чесних правоохоронців з …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *