Богдан Бутковський формує “тітушок”а громада Тернополя їх оплачує

24 квітня під стінами Тернопільської міської ради з відбулося протистояння між молодими людьми в камуфляжах під керівництвом “свободівців” – Михайла Головка, Володимира Стаюри, Олега Сиротюка та виборцями трьох депутатів від ВО “Свобода”, яких партія виключила з своїх лав.

Хто ж ці молоді, здебільшого неповнолітні хлопці у військовій формі, звідки вони взялись та хто безпосередньо керував їхніми діями?

При Тернопільській обласній раді діє комунальна установа “Тернопільський обласний молодіжний методичний центр”. Від початку заснування цієї установи її очолюють “свободівці”.

У 2016 році молодіжні громадські організації області здійснилиспробу

призначити директором людину з громадського сектору, проте фракції “Свобода” вдалося пролобіювати знову свого партійця на посаду. Ним став Богдан Бутковський – депутат Тернопільської обласної ради від ВО “Свобода”.

Завданням “молодіжного методичного центру” є здійснення з залученням молоді Тернополя заходів освітньо-культурного характеру.

Проте, з поведінки підлітків, якими командував Богдан Бутковський під час  подій біляТернопільської міської ради 24 квітня , зокрема хамських та нецензурних викриків, блокування органу місцевого самоврядування, хуліганських дій щодо депутатів місцевої ради, вбачається що у пана Бутковського доволі специфічне уявлення про освіту і культуру.

Навряд чи можна назвати потрібними такі “освітньо-культурні заходи” під стінами міської ради за державні гроші.

Замість того, щоб прививати українській молоді ідеали патріотизму та побудови європейської держави, він за кошти тернопільської громади формує загони “тітушок”, які будуть з фанатичною відданістю виконувати накази певної політичної сили, не замислюючись про мотиви таких наказів та законності їх виконання.

Таким чином, депутати Тернопільської обласної ради, призначивши Богдана Бутковського на посаду директора “Тернопільського обласного молодіжного методичного центру”, дали можливість ВО “Свобода” формувати загони тітушок за кошти обласного бюджету.

Сьогодні молодих хлопців у камуфляжах партія використовує у внутрішніх розбірках, а завтра їхніми жертвами може стати будь-хто, чия позиція суперечить інтересам партійних босів “Свободи”.

джерело:politerno.

  PS:Людина ,що близько знайома із  паном Бутковським  написала:

” В неділю вечором (події пов’язані із побиттям Саші Починка) біля обладміністрації був Бутковський Богдан і діти із “Сокола”, а вже біля “Глобуса” їх не було. У Бутковського є своя фішка, щоб по можливості потусуватися із підлітками біля атошників, майданівців і тд. Реально Б.Бутковський є головним писакою в Тернопільській “Свободі”, помічник Головка і “творець ідей” біля Стаюри та Сиротюка. Сам Бутковський до хворобливості самозакоханий та цинік найвищого ґатунку. Якби це не стосувалося реально молодих і активних патріотично налаштованих дітей, то на це можна б було закрити очі. Ця особа  зводить юнацтво із правильної дороги. Фактично “Сокіл” в Тернополі вже напівсекта. Достатньо переглянути сторінку в “контакті” Богдана Бутковського і вже можна зрозуміти що це за людина. Навіть в графі “статус” прослідковується заангажованість і політика. В Тернополі пан Сиротюк створив із Бутковського ледь не героя війни й рубаху-хлопця, але Богдан далекий до геройства. . Він із тіні вирішив діяти й вголос не говорить виборцям, що є ярим “рідновіром“. В агітгазетках для свободівців згадує і цитує патріархів та митрополитів, перед церквами газетки вручає, а дітей заманює до ідей, які друкує в спільноті “ЕКСЦЕНТРИЧНИЙ ВОЛХВ” (“в контакте“). Хлопака ще той. По школах презентації проводить закликаючи дітей приєднуватися до ВГО “Сокіл” і презентує себе як великого» педагога із “червоним дипломом”, не буде ж зразу казати як на бурштині попався і ледь викупився. Така там тема. “Рідновірство” як основа секти-партії “Свобода…

Зверніть увагу!

В Україні скасують статус “обмежено придатний”

Вже цього тижня, 4 травня 2024 року, набирає чинності закон про забезпечення прав військових на …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *