Тернопільське комунальне підприємство “Місто” стало більше схоже на приватне

Тернополян (підприємців), які бажають замовити графічні матеріали в комунальному підприємстві КП «Місто» для подальшої подачі їх в Центр надання адміністративних послуг з метою виготовлення паспорта прив’язки на розміщення тимчасової споруди, зобов’язують іти на поклін до великого Тернопільського архітектора Василя Йосиповича Бесаги (за яким тягнеться шлейф порушень у сфері архітектури та містобудування у м. Тернополі).

Щоб виготовити графічні матеріали ніяких попередніх дозволів та погоджень не потрібно і їх можна зробити у будь якій приватній установі із відповідною ліцензією. А от начальник КП «Місто» яким зараз є Сорівка Петро Романович має іншу думку. Пан Петро недавно перейняв від свого попередника тепле місце начальника комунального підприємства. Отримавши благословіння міського голови та головного архітектора, Сорівка одразу став вірним слугою на захисті корупційних схем останніх.  Після узгодження  підприємцем  своїх намірів на розміщення кіоска (ТС) КП «Місто» береться за виготовлення графічних матеріалів, які потрібні для виготовлення паспорта прив’язки для встановлення ТС, бере за це офіційну оплату. Однак,  перед тим, як виготовити графіку на тимчасову споруду,  Петро Сорівка ставить до відома одіозного   Бесагу, той у свою чергу взнає у “рішал” із міської ради чи за дане місце на розміщення ТС хтось інший не заніс «подяку». Якщо «подяка»  від іншого претендента уже зайшла куди потрібно, пан Бесага дає команду слухняному та покірному Сорівці відмовити підприємцю, хоча у повноваження Бесаги це не входить. Сорівка, без жодного адекватного та чіткого пояснення відмовляється зробити графіку за виконання якої офіційно оплачені кошти.

Петру Сороківці потрібно віддати належне за  собачу вірність Василю Бесазі та готовність піти на будь-яке правопорушення заради збереження теплого хлібного місця директора комунального підприємства «Місто».

Подальший  нелегкий шлях (без попереднього договірняку) виготовлення документів та отримання різних погоджень на встановлення тимчасової споруди (кіоску) опублікуємо із відео матеріалами згодом.

P.S:

  30938134
  Комунальне Підприємство “Місто”
  46001, Тернопільська обл., місто Тернопіль, ВУЛИЦЯ КОПЕРНІКА, будинок 1
  Діяльність у сфері архітектури
  СОРІВКА ПЕТРО РОМАНОВИЧ
  зареєстровано

Зверніть увагу!

ТАЄМНИЦЯ «СЛІПОТИ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ПОЛІЦІЇ

  Уже кілька років міські та обласні підрозділи поліції безуспішно розслідують дерибан земель та майна …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *