Чи”порішає”Надал через свого кума Сергія Банаха диплом юриста для шарлатанки?

Ще у 2012 Марія Баб’юк прославилася “продажем в рабство” своїх студентів на практику в Болгарію. Тоді вона була керівником Тернопільського Галицького інституту імені В. Чорновола та спроваджувала на рабську практику, де дітям платили лише їжею. Скандал за досить солідну суму якимось дивом зам’яли, а пані Баб’юк після усього стала депутатом міської ради від «Свободи».
Наразі слідчим управлінням ГУНП в Тернопільській області розслідується кримінальні провадження за фактами привласнення, розтрати або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем та підробки документів відносно одіозної директорки тернопільського Галицького коледжу імені Чорновола Марії Баб’юк.

  Скандально-одіозна директорка тернопільського Галицького коледжу імені Чорновола (В’ячеслав перевертається в могилі…) логічно потрапила в черговий шахрайський трафунок. Депутата від “справедливої” “Свободи” Марію Баб’юк упіймали на використанні фальшивого диплома кандидата наук. Купила. Цією “корочкою”(ДК №002105,ДК № 020120) Кандидата фізико-математичних наук користується аж з 1999-го року отримавши на кишеню понад 500 тис.грн із державного бюджету як кандидатську доплату.
З надійних джерел стало відомо, що сам Сергій Надал дуже переймається проблемами Марії Баб’юк. Разом із кишеньковою поліцією Надал можливо і «порішає»закриття кримінальних проваджень, але як бути із батьками, діти яких навчаються в Галицькому коледжі під керівництвом «свободівської» аферистки? Далі цікавіше.

Син одіозної свободівської аферистки є суддею Тернопільського окружного адміністративного суду Петро Баб’юк. До призначення на посаду він працював виключно на посадах в органах місцевого самоврядування, був юристом Тернопільської міської ради. У 2010 році, своєму синочку Петру, мама будучи директором комунального закладу подарувала житловий будинок площею 388 квадратних метрів у Байківцях.Станом на 2007 рік, коли його ввели в експлуатацію, цей будинок коштував 1 мільйон 385 тисяч гривень, тобто 300 тисяч доларів
Як бачимо, можна непогано заробляти, на посаді директора  комунального підприємства.

Громадським активістам стало відомо, що одіозна «свободівка» не без участі свого впливового покровителя міського голови Сергія Віталійовича зібралася 19 вересня з візитом до недолюстрованого у свій час «кришувальника», кума Надала, колишнього прокурора, а тепер декана юридичного факультету Сергія Банаха, на захист кандидата юридичних наук. От задумайтеся де Баб’юк, а де юридичні науки? Минуло трохи часу, і от уже колишній прокурор – в.о. декана юридичного факультету цього вишу. А невдовзі – вже й декан. Він уже має науковий ступінь – кандидат наук. Як же чоловік так швидко впорався із дисертацією? Можливо, що пан Сергій працював над своєю науковою роботою, ще виконуючи функцію заступника прокурора області, чи навіть раніше.

Тепер черга за Машею Баб’юк отримати науковий ступінь -кандидата юридичних наук. Один диплом у метро на переході купила, інший Надал «порішає» через свого кума.

 

Зверніть увагу!

ТАЄМНИЦЯ «СЛІПОТИ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ПОЛІЦІЇ

  Уже кілька років міські та обласні підрозділи поліції безуспішно розслідують дерибан земель та майна …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *