Схеми! Надал-«Креатор Буд» працюють на «благо» тернополян?

За багатоквартирним житловим будинком № 29 на бульварі Шевченка в м. Тернополі закріплена прибудинкова територія площею 518 кв. метрів, однак значна частина цієї прибудинкової території без згоди мешканців будинку Тернопільська міська рада передала в оренду ПП «Креатор – Буд». Так, відстань від зовнішньої стіни вказаного багатоквартирного будинку (де розміщений під’їзд – вхід в будинок) до зовнішньої межі прибудинкової території складає 23,3 м., якою постійно користуються жителі будинку (за даними генплану, наданого БТІ), а Тернопільська міська рада зменшила цю відстань до 3,24 м.
Таким чином Тернопільська міська рада порушила вимоги ДБН 361 – 92хх п.3.8 (примітки 1,2), ДБН-92 та порушує вимоги Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів, які визначають необхідну мінімальну площу прибудинкової території із розрахунку на одну людину в наявних житлових кварталах та дворові території мікрорайонів мінімальна її площа повинна складати не менше 745,6 кв.м.
При виготовленні проекту землеустрою, ПП «Східний масив» погоджував межі земельної ділянки площею 0,2196 га (кад.номер 6110100000:02:025:0057) як землекористувач земельної ділянки, на якій знаходиться багатоквартирний житловий будинок № 29 по бульвару Шевченка.. Вказане погодження зовнішніх меж є недійсним та суперечить чинному законодавству, тому що ПП «Східний масив» не є користувачем суміжної земельної ділянки, на якій знаходиться багатоквартирний житловий будинок № 29 по бульвару Шевченка, оскільки не набув жодних прав на цю земельну ділянку у спосіб передбачений законодавством та не мав жодних прав на погодження зовнішніх меж суміжних земельних ділянок та своїм погодженням меж сусідньої земельної ділянки, ПП «Східний масив» фактично погодив вилучення значної частини прибудинкової території вказаного житлового будинку не маючи на це жодних повноважень.
Тепер, як говорять та думають в офісі Ігоря Гуди «Креатор- Буд» вони зведуть на даній «законно»придбаній земельній ділянці елітне житло для «пересічних тернополян».Одним словом «Креатор- Буд» практично працює на «благо»тернополян, но яких не уточнили.Мешканці  будинків прилеглих територій звісно ж суд програли.Феміда, так названого «правосуддя» як завжди на стороні    “справедливості”,яка  приносить хороший додаток до зарплати.

 P.S

Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області

в складі головуючого судді Грицай К.М.

В И Р І Ш И В:

У задоволенні позову ОСОБА_1 до ОСОБА_8 міської ради, ОСОБА_9 обліку та контролю за використанням комунального майна ОСОБА_8 міської ради, Приватного підприємства «Східний масив», комунального підприємства «Земельно-кадастрове бюро», комунального підприємства «Місто», третьої особи Приватного підприємства «Креатор-буд» про визнання незаконним рішення ОСОБА_8 міської ради № 6/55/122 від 27.01.2015 року про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2196 га (кадастровий номер 6110100000:02:025:0057) для обслуговування адміністративної будівлі, складських будівель та столярного цеху, що розташовані на бульварі ОСОБА_10, 31 в м. Тернополі та надання управлінню обліку та контролю за використанням комунального майна ОСОБА_8 міської ради в постійне користування земельної ділянки площею 0,2196 га (кадастровий номер 6110100000:02:025:0057) для обслуговування адміністративної будівлі, складських будівель та столярного цеху, що розташовані на бульварі ОСОБА_10, 31 в м Тернополі відмовити.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

    Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня його проголошення до апеляційного суду Тернопільської області через Тернопільський міськрайонний суд. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.

Головуючий                         підпис                     ОСОБА_18

Рішення суду не набрало законної сили

Згідно з оригіналом:

Суддя                                                  К.М. Грицай

Зверніть увагу!

Прокуратура Тернопільської області зуміє довести вину Богомола О.М. ?

Боротьба за крісло головного поліцейського Тернопільщини набирає обертів. В своїх попередніх публікаціях ми описали непросту …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *