Як Сергій Надал Народному депутату Віталію Купрію показав хто Тернополем керує

 

13 вересне у Тернополі перебува Народний депутат Віталій Купрій. Про свої неприємні пригоди у Файному місті пише нардеп у мережі Фейсбук.

 •  Мій приїзд у Тернопіль закінчився прикрим інцидентом. Міський голова від партії Свобода злякався мого антикорупційного розслідування і намагався у телефонному режимі зірвати мою зустріч з городянами.Мені прийшлось викликати слідчо-оперативну групу і заявити про кримінальне правопорушення, передбачене ст.351 КК – перешкоджання законним вимогам депутата.Відповідно до статті 28 Закону України “Про статус народного депутата України” органи місцевого самоврядування (читай міський голова) зобов’язаний забезпечити мене приміщенням для зустрічі з виборцями. Для реалізації своїх прав я ще позавчора направив лист пану Надалу і директору школи номер 26 Ніроді Г.М., який вони отримали в той же день, що підтверджується штампом.

  Одразу від них заперечень не було. Але після того як на під’їздах будинків що є поруч зі школою розвісили мої запрошення, нас вирішили в школу не пускати. І зрозуміло чому.

  Як виявилось, міський голова Надал замішаний у масштабній корупційній оборудці з котельними міста, незаконно зупинив гаряче водопрстачання, порушив Конституцію і вчинив дискримінацію дітей. Саме про це і розповіли мені мешканці міста але вже на сходах біля входу у школу. З цього приводу готую відповідні заяви.

  Проте на теперішній час санкції статті 351 передбачають від штрафу до обмеження волі до трьох років. А це вже НеСвобода!

  Джерело :https://poglyad.te.ua

 • PS. Хочеться зазначити,що Сергію Надалу глибоко плювати  на те,що думають та говорять інші.Іде побудова сімейно -кланового бізнесу за кошти громади.

Зверніть увагу!

Батько скандального радикала Богдана Яциковського претендент на голову Білецької ОТГ

Найгарячіші баталії розгорнуться на Тернопільщині за крісло голови приміської Білецької ОТГ На 23 грудня ЦВК …

1 Коментар

 1. Тернополянин

  Стаття прямо в десятку!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *