Скільки коштує освітлення на новорічні свята в Тернополі

6 грудня 2017 року Управління житлово-комунального господарства екології та благоустрою Тернопільської міської ради уклало договір з КП «Тернопільміськсвітло» на Новорічне утримання міста та монтаж святкової ілюмінації на суму 85852,84 грн.

11грудня 2017 року Управління житлово-комунального господарства екології та благоустрою Тернопільської міської ради уклало договір з ТОВ «Софілайт-Т» на купівлю гірлянд на суму 69996,30 грн.

29 листопада 2017 року тендерним комітетом Управління житлово-комунального господарства екології та благоустрою Тернопільської міської ради прийнято рішення про визнання переможцем торгів з святкової ілюмінації ПП «Ялинка України» з пропозицією 880000 грн., однак даним рішенням відхилено нижчу пропозицію ТОВ «Елькаміно» в сумі 750000 грн., оскільки в пропозиції були відсутні декілька документів.

19 грудня 2017 року Управління житлово-комунального господарства екології та благоустрою Тернопільської міської ради уклало договір з Приватним підприємством «Ялинка України» на новорічну ілюмінацію на суму 880000 грн.

Тобто Управління житлово-комунального господарства екології та благоустрою Тернопільської міської ради на освітлення міста на новорічні свята заплатить підрядникам 1035849,14 грн.

Зверніть увагу!

Нова поліція, а кадри ті самі. Петро Демборинський працівник Департаменту безпеки поліції.

З останніх публікацій в засобах масової інформації стає відомо, що у майбутньому Національна поліція України …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *