Майже ще два гектари парку «Топільче» знищать під спортивно-сімейний комплекс відпочинку

Майже два гектари парку «Топільче» дають під спортивно-сімейний комплекс відпочинку На облаштування спортивно-сімейного відпочинкового комплексу у парку «Топільче» уже знайшовся інвестор.
 
Це фірма з статутним капіталом у 100 грн, так стверджує Держреєстр юросіб та фізосіб-підприємців. Результати конкурсу з пошуку затвердили під час засідання виконкому у середу, 17 травня. Майже два гектари парку «Топільче» дають під спортивно-сімейний комплекс відпочинку 18 травня 2017 р. Відповідний проект виніс на розгляд членів виконкому начальник управління стратегічного розвитку міста Юрій Дейнека.
 
– Прохання затвердити результати конкурсу про вибори інвестора на основі протоколу від 5 травня №29, – доповів він. – Згідно з рішенням комісії з вибору інвестора переможцем було визначено ПП «ВІОКС-2011» на облаштування спортивно-сімейного відпочинкового комплексу на території парку «Топільче». Комплекс буде складатись з 12 тенісних кортів: чотирьох закритих, восьми відкритих. Більше сказати про цей намір, як пояснив нам пан Дейнека, наразі не можна. Адже поки що інвестиційної угоди ще нема. А йдеться тільки про затвердження результатів конкурсу. Коли ж був оголошений конкурс, відповідь дає сайт міськради. Відповідно до його даних, потенційних інвесторів почали шукати офіційно 1 лютого 2017. Під проект інвестору дадуть земельну ділянку, площею 1,8685 га.
 
Що ж до озвученого на виконкомі переможця, то, відповідно до даних youcontrol.com.ua, даних Державного реєбь79шстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців, таке засноване у 2011 році, розташоване у Тернополі на вул. Микулинецькій. Основний вид діяльності – лісопильне та стругальне виробництво. Статутний капітал – 100 грн. Керівник і засновник Григорків Оксана Тарасівна. У засновниках підприємства пані Григорків значиться із адресою – село Горошова Борщівського району, а в кінцевих вигодоотримувачах із адресою – село Байківці Тернопільського району. Окрім того, пошукова система на запит «Григорків Оксана Тарасівна» підтягує і декларацію замісника директора з охорони і захисту лісу ДП «Олевське лісове господарство» (Житомирська область) Антонійчука Валентина. У декларації зазначено, що його дружиною є Григорків Оксана Тарасівна. Зважаючи на адресу бенефіціара ПП «ВІОКС-2011» та дані з Держреєстру речових прав на нерухоме майно, це одна і та ж сама людина. Жінка – не бідна. Приміром, у той час як чоловік декларує (дивимось суто пункт “Об’єкти нерухомості” – прим. ред.) земельну ділянку, площею 2500 кв м у Горошові Борщівського району та офіс в Києві, площею 111.3 кв м, вона декларує житловий будинок в Байківцях Тернопільського району, площею 494,2 кв м, та п’ять земельних ділянок, площами 817,768, 535, 1500, 1466 кв м у Байківцях. А також – ділянку площею 4400 кв м у с. Підгородне Тернопільського району.
 
 джерело te.20minut.ua

Зверніть увагу!

Батько скандального радикала Богдана Яциковського претендент на голову Білецької ОТГ

Найгарячіші баталії розгорнуться на Тернопільщині за крісло голови приміської Білецької ОТГ На 23 грудня ЦВК …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *