У Тернополі “тітушки” з-під ПК «Березіль» уникнули відповідальності за погрози людям

На своїй сторінці у facebook тернополянка  Юля Квасниця написала:

Скандальна історія зі спробою забудувати територію ПК «Березіль», яка належить громаді м.Тернополі, має цікаве продовження. Як уже публікувалося раніше, Тернопільська міська рада в особі мера С.Надала одноособово без врахування думки громади надала із явними порушеннями дозвільні документи на будівництво позаду ПК «Березіль» багатоповерхівки.
     Хочеться нагадати, що звернення людей до мера м.Тернополя С.Надала, щоб розібрався у ситуації та став на бік обурених людей нічого не дало. Мер, як за звичай  послав людей …у прокуратуру, тобто всі його та мерських «ручних» виконавців рішення, де можна добряче підзаробити, можуть бути оскаржені у прокуратурі або у суді, але ніяк не в міськраді.
      Тільки завдяки мешканцям прилеглих будинків та громадських активістів вдалося завадити незаконному будівництву на території палацу культури. Людям нелегко вдалося відстояти своє право бути почутими.          Протистояння забудовника та громади супроводжувалося погрозами зі сторони молодиків (у народі «тітушки») найнятих забудовником, які нібито були представниками ПП «Контроль-Сервіс». Молодики під прикриттям тернопільської поліції діяли відкрито та нахабно, зухвало погрожували та демонстрували фізичну силу. Задача «тітушок» зводилася до одного, залякати громаду та унеможливити людям блокування роботи будівельної техніки.
      Внаслідок такого протистояння «тітушок» й влади проти громади, було написано людьми біля семи заяв про погрози та фізичну розправу у «правоохоронні» органи. Одна із заяв була від депутата міської ради Андрія Шкули, в бік якого лунали неодноразові погрози про нанесення йому каліцтва, що не виживе. Недивними та передбачуваними були потуги тернопільських слідчих, щоб розслідувати дану справу та покарати винуватців:
     Кримінальне провадження було відкрито 13 листопада 2017 року та внесено до ЭРДР, допитали людей по даній справі 13 грудня, а 29 грудня 2017-року кримінальне провадження успішно закрили. І не дивно, що кримінальне провадження було так оперативно закрите, довіри до поліції й так не має, а тут ще підтвердження того, що поліція це комерційна структура і захист громади у її обов’язки не входить.

 З дій чи вірніше бездіяльності поліції можна зробити висновок, що слідчому пану Солодкому А.В та пану Гаврилюку – начальнику поліції міста  не вистачає зарплати й вони підробляють на закритті кримінальних проваджень.
Так постає запитання чи потрібна нам така поліція?

Зверніть увагу!

ТАЄМНИЦЯ «СЛІПОТИ» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ПОЛІЦІЇ

  Уже кілька років міські та обласні підрозділи поліції безуспішно розслідують дерибан земель та майна …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *