60 тисяч гривень. Стільки коштує в Тернополі підійти і запхати людині ножа

Сьогодні у Тернопільському міськрайонному суді відбулося чергове судове засідання по справі нападу на екс-депутата Тернопільської міської ради Ігоря Турського.  Ексдепутат 22 лютого 2018 у центрі міста отримав ножове поранення

На своїй сторінці у facebook відома у Тернополі журналіст Тетяна Колеснік прокоментувала дане судове засідання:

Перебуваю в суді по справі замовного нападу на екс-депутата міськради, політика активіста Ігоря Турського. Поки чекала на початок слухання, взнала багато цікавих “співпадінь”..
1.  Поліція “чомусь” за весь час розслідування не подала клопотання в суд про заочний арешт. Два дні тому, лише після наполягання адвоката Ігоря Турського слідчий звернувся в суд з таким клопотанням.

2.  Відразу після такого клопотання (про заочний арешт) “оголошений в розшук” підозрюваний з Кривого Рогу Ладуха з’являється зі своїм адвокатом до слідчого.

3.  Адвокатом нападника виступає громадянин Чернов Сергій Васильович, який одночасно є адвокатом підозрюваних у вбивстві активіста з Кременця – Віталія Ващенка.

4.  Календарно “чомусь” все збіглося так, що у вихідний день, коли в судді чергує лише один суддя, то ним виявляється кум екс-заступника міського голови Тернополя Володимира Камінського – Ломакін Валентин Євгенович.

5.  Ну і ще. За дуже дивним збігом зранку у вихідний день в гості (перед судом) до кабінету судді Ломакіна навідуються підлеглі Василя Джиджори (Від редакції примітка: начальник ДВБ поліції в Тернопільській області Василь Джиджора курує у Тернополі замовні справи та здійснює втручання у здійснення правосуддя,має вплив на суддів.)

Після вище сказаного дуже цікаво чи тернопільський суддя вирішить найманця-нападника, який переховувався понад півроку, випустити “під домашній арешт”??!!

P.S. Нападника-найманця з іншої частини України, який вчинив замах на Ігор Турський та відмовився надати будь-які свідчення суддя Валентин Ломакін, випускає під заставу у 60 тис.грн. Втой час коли інший суддя Олександр Дуда 2 лютого 2018р.,тернопільських активістів лише за перешкоджання людині  Романа Заставного   залити на зеленій зоні  бетонний фундамент  відправив на три місяці в СІЗО ,а згодом визначили заставу в мільйон гривень.  В обидвох випадках із суддями про обрання міри запобіжного заходу вів перемовини Василь Джинджора. Висновки про осіб у мантіях та суди  робіть самі.

Зверніть увагу!

Батько скандального радикала Богдана Яциковського претендент на голову Білецької ОТГ

Найгарячіші баталії розгорнуться на Тернопільщині за крісло голови приміської Білецької ОТГ На 23 грудня ЦВК …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *