Приватна охорона міського голови Тернополя або як за місцевий бюджет утримується 16 трутнів.

В кінці кожного року управління та відділи міської ради звітують про проведену роботу на підставі, яких можливо визначити їх ефективність. В Тернопільській міській раді створено управління муніципальної поліції на даний час муніципальної інспекції, яка має здійснювати контроль за дотриманням правил благоустрою м. Тернополя, правил торгівлі алкогольними напоями та пивом торговими закладами міста, демонтаж тимчасових споруд, обстеження території міста.

Основна функція це охорона міського голови під час проведення сесій міської ради від мешканців та активістів міста.

Результативність роботи управління муніципальної інспекції викликає дуже великі сумніви, зокрема проаналізуємо їх діяльність за 9 місяців 2018 року.

Станом на 01.10.2018р. відповідно до штатного розпису в управлінні працює  16 співробітників.

 

Витрати 2017рік

( 9 місяців),грн.

2017рік, грн. 2018р.

( 9 місяців), грн.

Фонд оплати праці 1599595,53 2260919,66 1863231,97
В т.ч. преміювання 681500,09 936200,07 611661,14

 

Тобто середня заробітна плата одного працівника управління становить близько 13000 грн., в місяць.

Заробітна плата в інспекторів міської ради вища ніж зарплата справжніх патрульних поліцейських на 5000 грн., які на даний час мають зарплату в розмірі 8000 грн.

Всього інспекторами за 9 місяців 2018 року оформлено 431 адміністративних протоколів, що становить близько 2 протоколів на одного працівника в місяць.

По оформлених адміністративних протоколах накладено –152 184грн., що становить 787 грн., з одного працівника управління. Тобто один працівник управління отримавши зарплату в 13000 грн., забезпечив наповнення бюджету на 787 грн., в місяць, ефективність роботи становить перебуває на наднизькому рівні.

В офіційному звіті ще не враховано витрати на оплату комунальних послуг з утримання офісів інспекторів, заправку та ремонт автомобілів, канцелярські послуги, купівлю комп’ютерів, форми та ін.

Аналізуючи звіт можна з 100% стверджувати, що робота даного управління є неефективною, оскільки Тернопіль маючи цілий відділ, який має слідкувати за благоустроєм все більше і більше нагадує «шанхай» оскільки таку велику кількість МАФів, будок для торгівлі не має в жодному обласному центрі.

Муніципальні інспектори не приймають жодних дій щодо знесення незаконних споруд у заборонених місцях на зелених зонах та які встановленні в порушення правил дорожнього руху біля пішохідних переходів, перехрестків доріг. Зокрема літній майданчик біля бару «Файне місто», яке належить сімї колишнього мера та народного депутата Заставного, тимчасові споруди встановлені Марчуком та Пастирською на вул. 15 квітня, групу споруд встановлених на вул. Живова (біля купону) Будником Василем, групу споруд встановлених на вул.. Живова біля ринку Нива і Ко, групу споруд на вул.. Шептицького, більша частина ринку на вул.. 15 Квітня-Київська, які встановленні на мережах водоканалу та тепломереж та багато інших. А також не здійснюють контроль та виявлення тимчасових споруд, які розміщенні на зелених зонах  із прив’язкою до землі фундаментом( встановленні, як капітальні споруди).

В самому центрі міста знаходиться ціла вулиця Чорновола де розвивається стихійна торгівля, де мешканці сусідніх сіл на бруківці продають городину.

Біля ринку взагалі не можливо пройти по тротуару оскільки він весь заставлений будками, мішками з городиною, молоком, сметаною на що інспектори не реагують. На проїжджій частині стоять фури з яких продавці спокійно займаються торгівлею на протязі року.

Цікавим методом роботи муніціпалів є проведення «засилання» покупців алкоголю після 22.00 год., в нічні магазини м. Тернополя, для складання протоколів за нічну торгівлю, а також вони часто практикують «закупки» проводити за допомогою неповнолітніх. Однак боротьба з нічними магазинами є разова і не дає ніяких результатів, в місті продовжують торгувати алкоголем після 22.00 год., на залізничному вокзалі, біля гуртожитків ТНЕУ, на східному, на вул.. В. Великого, на заправках.

Так для чого утримувати цілий підрозділ з 16 чоловік, які фактично нічого суттєвого не роблять та намагаються дублювати більшою мірою обов’язки та функції державних контролюючих органів?

Окрема тема це підібрані кадри в муніціпальній інспекції.

Начальник муніціпальної інспекції Максимів Ігор Григорович, народився 16.03.1990 року у м. Львів. В с. Чистилів Тернопільського району де він проживає  має прізвисько «Джафар». Навчався у ТНПУ ім. В. Гнатюка. Є активним членом Тернопільської міської організації ВО «Свобода». Після закінчення університету Максимів, як справжній «псевдо патріот» відкосив від армії та влаштувався на роботу в муніципальну поліцію Тернопільської міської ради. Після початку АТО за квотою міської ради його не мобілізували.

В липні 2015року у зв’язку з тим що попередній керівник Волков Сергій Борисович (колишній начальник УБОЗ) відмовився керувати муніціпалами Максиміва призначають начальником управління муніципальної поліції.

20 листопада 2017 року Тернопільською міською прокуратурою розпочате досудове розслідування відносно начальника муніципальної поліції Тернопільської міської ради Максиміва Ігоря Григоровича, за номером 42017211180000066 за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ст. 366-1 Кримінального кодексу України.

Оскільки начальник муніципальної поліції Тернопільської міської ради Максимів Ігор Григорович, під час заповнення е-декларації за 2016 рік не зазначив інформацію про свій майновий стан, про що він підтвердив в своїй е-декларації за 2017 рік таким чином визнав, що він вніс недостовірні відомості в свою декларацію за 2016 рік, зокрема не зазначив:

  1. Житловий будинок в якому він проживає за адресою с. Чистилів, вул. Нова, буд. 16 Тернопільського району, загальною площею 310 кв.м., вартістю 954857 грн,який зареєстрований на маму Максимів Любу Іванівні, яка проживає в даному будинку та є членом виконавчого комітету Чистилівської сільської ради.
  2. Автомобіль Рено Меган д.н.з. ВС 1863 ЕО, який перебуває в нього в користуванні.
  3. Квартиру дружини Максимів Наталії Володимирівни за адресою квартири м. Тернопіль, вул. Ст. Бандери, 82/42 площею 65,4 кв.м.
  4. Доходи та нерухоме майно мами Максимів Люби Іванівни та баби, які проживають спільно з ним.

Максимів І.Г. не зазначив, що він є засновником Тернопільської обласної молодіжної громадської організації «Сокіл свободи» ЄДРПОУ 37138230, а також його дружина Максимів Н.В., є засновником Громадської організації «УЛЬФ БЙОРН» ЄДРПОУ 39332805, та членом політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Свобода”.

В 2017 році Максимів І.Г., отримав заробітної плати на суму 235786 грн, близько 19700 грн., за місяць. Однак для нього це є не велика зарплата тому він змушений продавати цуценят по 5000 грн., але він знову не зазначив про отриманий дохід від такого бізнесу в своїй е-декларації. https://www.facebook.com/maximiw.igor

Завдяки знайомствах Максиміва в СБУ в Тернопільській області  кримінальне провадження відносно нього закрили. Далі в Україні діє вибіркове правосуддя.

Відносно Максимів І.Г., державною виконавчою службою відкрито два виконавчі провадження оскільки останній порушив правила дорожнього руху та своєчасно не сплатив штраф. Це той що сам намагається притягнути до відповідальності та пише у звіті що співпрацює з виконавчою службою. Брехун.

Заступником своїм призначив Шаповала Олександра Сергійовича, в якого рідний брат Шаповал Микита Сергійович працює в управлінні СБУ в Тернопільській області.

За 2017 рік Шаповал О.С., отримав зарплати в сумі 193204 грн., це близько 16100 грн., в місяць. Його дружина Шаповал Наталія Іванівна отримала зарплату в ФОП Харлан Наталії Євгенівни, (дружина керівника апарату Тернопільського міськрайонного суду Харлана Максима Володимировича) в сумі 35800 грн., за рік.

У зв’язку з відсутністю у нього власного житла міська рада надала Шаповалу О.С., кімнату площею 17, 6 кв., м., хоча у нього у власності є будинок в Збаразькому районі та його родина володіє житлом в центрі Тернополя.

 

Зверніть увагу!

Міський голова Тернополя нагородив тернопільську”Соньку Золоту Ручку” Марію Бабюк премією

 Кращих містян, які доклали вагомих зусиль до інноваційного, технологічного, наукового, суспільного, громадського, культурного розвитку та …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *