На Тернопільщині почастішали безкарні погрози громадським активістам

Громадській активістці, матері двох дітей Світлані Безділь погрожують за висловлення особистої думки напередодні виборів щодо кандидата у нардепи від «Самопомочі» Романа Василіцького (округ № 166).
 
Залякує жінку тернопільський бізнесмен, колишній начальник карного розшуку в Івано-Франківську, ексначальник Управління боротьби з організованою злочинністю (УБОЗ) УМВС України в Тернопільській області, чинний депутат Бучацької міської ради від «Радикальної партії» Петро Шеремета. Він, до того ж, є рідним братом по лінії матері не менш славнозвісного керівника Управління внутрішньої безпеки ДВБ в Тернопільській області Василя Джиджори..
 
Подейкують, що останній, перебуваючи «під крилом» брата-правоохоронця, у свій час отримав частку від незаконного обігу спирту, контрабанди та навіть був помічений за вимаганням коштів у підприємців шляхом залякування. Окрім цього, не так давно у місцевих ЗМІ писали про справу
Олексія Станька та Михайла Іваненка, які нібито вимагали гроші у підприємців. Ширяться чутки, що ця історія сфабрикована саме Василем Джиджорою, який намагався прикрити свої темні справи шляхом звинувачення невинних.
 
Петро Шеремета відкрито погрожував громадській активістці Світлані Безділь, зателефонувавши до неї. У своїй розмові він наголосив, щоб жінка більше не висловлювала своїх суджень щодо Романа Василіцького, який балотується у народні депутати від політичної партії «Самопоміч».
 
Петро Шеремета: – Свєта, я тебе попереджаю. Я тобі не Бойко і не ті всі. Я тобі не заважаю і не заважай мені. То моя людина.
Світлана Безділь: – Яка людина, Петре Петровичу? Роман Василіцький?
Петро Шеремета: – Так. Хочеш собі того Люшняка, то підтримуй… Я від тебе такої хе*ні не чекав. Ми вже говорили з тобою, Свєта.
Світлана Безділь: – Я громадянка України, маю особисту думку.
Петро Шеремета: –  Я не буду вступати з тобою в полеміку. Я тебе, бл.., попередив, а ти думай. Всьо, давай.
 
Запис такого небезпечного дзвінка Світлана Безділь вже оприлюднила на особистій сторінці у соцмережах, привернувши до ситуації увагу громадських активістів Тернопільщини, очільника ГУНП в Тернопільській області Олександра Богомола та радника МВС України Михайла Апостола.
 
– Подивіться, що відбувається – країна змінилася, а «рішала» залишилися. За ці принципи люди віддали свої життя на Майдані? Потім ці люди, які «попереджають бля…» вдають з себе щирих патріотів і волонтерів? «Рішали» й надалі ходять, живуть поруч з нами і почувають себе комфортно, чекаючи чергового шансу на «владу»!– повідомила Світлана Безділь.
Жінка вже повідомила про залякування правоохоронні органи. Залишається сподіватися, що вони покарають людей, які хочуть прийти до влади будь-яким шляхом, навіть відкритими погрозами
Длерело:  realno.te.ua
P.S. 

Антимонопольним комітетом України проводиться перевірка законності проведення закупівлі на охорону приміщень Івано-Франківської центральної міської клінічної лікарні (код ЄДРПОУ 01993305), яка відбулась 05.05.2017 року та закупівля на охорону території Івано-Франківської міської клінічної лікарні №1 (код ЄДРПОУ  01993322), яка відбулась 24.03.2017 року, оскільки закупівлі відбулись з порушенням конкуренційного законодавства України, зокрема переможцем торгів є ФОП Шеремета Роман Петрович, а одним з учасників торгів було ТОВ “Охоронна фірма “Галичина” код ЄДРПОУ 38509234 власником якого є Шеремета Роман Петрович та його батько Шеремета Петро Петрович., що є порушення конкуренційного законодавства та законодавства про проведення закупівель.

Депутат Бучацької міської ради Шеремета Петро Петрович,  під час подачи е-декларацій  за 2016 та 2017 не повідомив про наявність у нього та його сім`ї корпоративних прав, а саме:

ТОВ “Охоронна фірма “Галичина” код ЄДРПОУ 38509234

ТОВ “ПОЛЬСЬКО -УКРАЇНСЬКЕ “СЕКЮРІТІ ГАЛИЧИНА” код ЄДРПОУ 41051549 

ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПРИВАТНА КОМЕРЦІЙНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНА ФІРМА “ФОРТУНА” код ЄДРПОУ 30003000

ГРОМАДСЬКА СПІЛКА “УКРАЇНСЬКИЙ ДЕТЕКТИВНИЙ СОЮЗ” код ЄДРПОУ 40831416

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “БЕЗПЕКА ТА ОХОРОНА ГАЛИЧАН” код ЄДРПОУ 41260646 

ТОВ «Франк-Авто» код ЄДРПОУ  35022777

 

Зверніть увагу!

В Україні скасують статус “обмежено придатний”

Вже цього тижня, 4 травня 2024 року, набирає чинності закон про забезпечення прав військових на …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *