На Тернопільщині екс-УБОЗівець та його брат тримають у страху жителів м.Бучач

19.09.2019р. у м.Бучач Тернопільської області по вул.Галицькій громадським активістом Романом Довбенком було викрито одну із багатьох незаконних дизельних заправок, які “кришують” колишні працівники УБОЗу..На своїй сторінці у facebook  активіст написав:

Інтернет трішки підводив у прямих ефірах по Шереметі та його незаконній дизельній станції… Якщо коротко, то ми до цього часу знаходимося тут і на цей час, я уже добився того, що цей незаконний небезпечний об’єкт, працівниками МНС, обтягнутий обмежувальними стрічками та переданий поліції на зберігання. Але оскільки мені відомо, що на нашу поліцію може чинитись тиск з області, (через те, що це було раніше, адже рідний брат Шеремети є діючим начальником внутрішньої безпеки нашої області), залишаюся на місці до ранку, щоб незаконний власник не забезпечив нічний вивіз даного дизельного палива та не зробив мене дурнем, сказавши зранку, що його тут і не було.

П.Шеремета:

На Тернопільщині почастішали безкарні погрози громадським активістам

У той час коли бійці АТО отримують відмови по земельним ділянкам під приводом, що землі не має, Петро Шеремета отримав разом із дружиною Галиною Шереметою гектари землі у Монастириському та Бучацькому районах загальною площею 38 тисяч 245 м.кв. Висновки робіть самі.


В.Диджора

 Вовки в овечих шкурах…

Що насправді, в Тернополі, робить Джиджора?

Чому у Тернополі водії маршрутки №13 поводяться хамське ,або хто стоїть за 13 маршрутом

Нова поліція, а кадри ті самі. Петро Демборинський працівник   Департаменту безпеки поліції.

Кого тернополянам потрібно остерігатися. Працівники ДВБ поліції

Правоохоронні органи перетворилися на злочинну структуру у законі. Що не керівник то надалі успішний бізнесмен з чималими статками та нерухомістю. 

Щоб побороти корупцію  її потрібно очолити, що і вдалося Петру Шереметі та Василю Джиджорі.
Ще яких  реформ вам потрібно?

Зверніть увагу!

Міський голова Тернополя нагородив тернопільську”Соньку Золоту Ручку” Марію Бабюк премією

 Кращих містян, які доклали вагомих зусиль до інноваційного, технологічного, наукового, суспільного, громадського, культурного розвитку та …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *