Головний “тітушка” Тернополя Смаль отримав землю від ТМР

Не зважаючи на численні протести громадськості, в парку Національного відродження м.Тернополя завершують будівництво, на місці, яке в лютому 2014-го, в час Майдану, тернопільська міська влада виділила для “Соціально спортивний центр “Вулична академія”.
Такі об’єкти будуються під «соусом» соціально-спортивного центру «Вулична академія», а ініціатором виступає така собі ГО «Фундація зірок світового футболу «Діти+». Ця схема створена спеціально посадовими особами ТМР, щоб завуалювати будівництво комерційного проєкту у парку.
Саме завдяки найманцям «тітушкам» під керівництвом Ярослава Смаля забудовнику та зацікавленим особам із ТМР вдалося все ж таки звести будівлю у Тернопільському парку. 

Ярослав Смаль найманцям платив від 500 до 1000-грн, гроші йому виділяли організатори скандальної забудови. Сам Ярослав окрім грошової винагородити від забудовників, отримав «бонус» від “своїх” у ТМР — земельну ділянку.Депутати підтримали виділення Смалю землі.   І от рішенням ТМР від 15.12.2017року, Ярослав Смаль від тернопільських депутатів отримує новорічний подарунок в у вигляді 0,0282 га. (2,82 сотки)

 

 

Зверніть увагу!

На Тернопільщині люди просять ідентифікувати”Чорта”,який наніс жінці тілесні ушкодження

Жителька м.Бучача Марія Панькуш через соціальну мережу Facebook просить допомогли ідентифікувати особу, яка спричинила її …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *