У Тернополі по вул. Урожайній назріває земельний скандал

 На поштову скриньку інформаційного сайту надійшла інформація  про чергову оборудку ділків  Тернопільської міської ради із землею. У додатку до інформації  було  надано копії документів, що підтверджують власність на земельну ділянку із кадастровим номер 6110100000:01:004:0219 по вул.Урожайна

Ділянка була виділена із земель запасу Тернопільської міської ради по вул. Урожайна. Все б нічого, якби дана ділянка не була сформована так, що унеможливлює проїзд до будинків по вул. Урожайна, 11, 11А та 9, а згідно з залишеним, так званим заїздом до цих будинків, згідно з кадастровою карти, то по факту там є урвище висотою до двох метрів. Питання ще й в тому, що мешканці прилеглих до ділянки будинків самостійно за власні кошти облаштовували заїзд та підпорну стіну, щоб не було зсуву ґрунту, а також роками вирощували там городину та неодноразово звертались в Тернопільську міську раду за виділення частини ділянки для ведення особистої сільськогосподарської діяльності, але постійно отримували відмову.

Дивним чином на дану ділянку видано містобудівні умови за підписом сумнозвісного Василя Бесаги. У людей виникають закономірні питання: чи геодезисти виїжджали на місце, чи погоджувались межі з сусідами, чи архітектор, який малював проєкт, був на місці.

До «схеми» виділення всупереч здоровому глузду даної земельної ділянки дотичні депутати міської ради, із партії “Європейської Солідарності”,  детальніше в слідкуючій публікації.

 

 

Зверніть увагу!

В Україні скасують статус “обмежено придатний”

Вже цього тижня, 4 травня 2024 року, набирає чинності закон про забезпечення прав військових на …

1 Коментар

  1. Нещодавня сесія міської ради, на які розглядалося скандальне питання нерівноцінного обміну комерційної нерухомості комунальної власності площею 345,4 кв.м у центрі міста на проспекті Грушевського на приватну земельну ділянку площею 496 кв.м на вул.Крип’якевича по об’їздній дорозі, показала всі проблеми нинішньої влади. Це і ручне керування окремими депутатами, і цькування «неугодних», і блокування стратегічно-важливих для міста питань лише тому, що їх пропонують «не ті» депутати.  2 жовтня заступник міського голови Василь Сукач дав прес-конференцію за результатами комісії, створеної міським головою щодо смороду в приміщенні міської лікарні, а саме на швидкій допомозі та на першому поверсі колишнього приймального відділення. У їдких сторонніх запахах підозрювали приватний Центр ритуальних послуг.  На той момент, коли в приміщенні працювала комісія на чолі з Василем Сукачем, взагалі сторонніх запахів не було виявлено.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *