Як у Тернополі поліція розслідує злочин КП “Тернопільміськтеплокомуненерго”

У Тернополі  поліція четвертий рік «розслідує» злочин про купівлю торфу  КП “Тернопільміськтеплокомуненерго” за втричі  завищеною ціною. Мабуть, такий затяжний термін розслідування  через причетність до злочину посадових осіб Тернопільської міської ради. Попри доказову базу про втричі вищу ціну торфу в заяві-повідомленні про злочин, поданій понад  три роки тому, наявності досудової експертизи, про підозру жодній з посадових осіб міської ради не повідомлялось. Таке враження,що головний поліцейський  області Олександр Богомол робить все, щоб дане кримінальне провадження не потрапило до суду та було закрите. Таке розслідування у поліції називається – об’єктивне, повне та неупереджене. Саме за покривання злочинів  пов’язаних із посадовими особами та депутатами ТМР, “підставні” рядові  поліцейські отримують зеиельні ділянки під будівництво із виглядом на Тернопільський став.(Тут).

Про факти «зливу» поліцією  торф’яної справи на своїй сторінці у  facebook  написала тернополянка Юлія Мамчак :

Отримала цікаву відповідь  з ГУНП в Тернопільській області після чергового особистого прийому Олександра Богомола. Правда, йшла вона 3 тижні, та це вже похідне).

Чогось так вийшло, що попри доказову базу про втричі вищу ціну торфу в заяві-повідомленні про злочин, поданій біля трьох років тому, наявності досудової експертизи, що підтвердила невідповідність в оформленні проектної документації про підозру жодній з осіб не повідомлялось… Досі ведуться невидимі “необхідні слідчі дії”(((

Олександр Богомол. Втомилася до Вас на прийоми з питанням котелень ходити. То некомпетентність слідчих не дозволяє справу до суду довести та підозри оголосити чи відсутність політичної волі керівництва?

Ви вже пробачте, що так безапеляційно, але яка робота, таке і ставлення суспільства) З нетерпінням чекаю на відповідну реакцію щодо дотримання розумних термінів оголошення підозри та руху справи до суду, бо все одно рівними частинами гроші щ бюджету КП Тернопільміськтеплокомуненерго за договором спільної діяльності до ПП Тернопільтепло перераховують. Борг КП зростає і до приватизації та монополізації ринку опалення вже не довго.

Підтвердження боргування: у Господарському суді Тернопільської області  за позовом Акціонерного товариства “Укртрансгаз”, відповідач (боржник): Комунальне підприємство теплових мереж “Тернопільміськтеплокомуненерго” Тернопільської міської радит розглядається cтягнення заборгованості в сумі 191 541 363,36 грн.

Ми ж не допустимо захоплення Теплокомуненерго, правда?)

Зверніть увагу!

В Україні скасують статус “обмежено придатний”

Вже цього тижня, 4 травня 2024 року, набирає чинності закон про забезпечення прав військових на …

1 Коментар

  1. Благодарю вас за информацию, а мы вот в наш магазин такие ценникодержатели купили в этом сезоне. Цена и качество нас устраивает.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *