Чи вдасться представникам “За майбутнє” привласнити частину Аеропорту?

Попри обіцянки голів обласної і міської рад відновити Тернопільський аеропорт, по факту сьогодні відбувається спроба приватизації летовища.

Про це пише один з користувачів у Фейсбуці, розмістивши листа на ім’я керівника летовища і голови Тернопільської обласної ради Михайла Головка.

Так, нещодавно, на ім’я директора Тернопільського аеропорту Юрія Малецького надійшов лист про те, що ГО «Аероклуб-Тернопіль» нібито хоче погодити розміщення злітно-посадкового майданчику. Для цього Тернопільський аеропорт має, в обхід сесії Тернопільської обласної ради, яка як власник розпоряджається майном, безоплатно надати громадській організації землю, що охоплює майже всю центральну територію аеропорту.

Варто наголосити, що земля аеропорту, як і все його майно, є власністю обласної ради і мала б надаватись в екплуатацію лише з дозволу Тернопільської обласної ради відповідним рішенням сесії. А враховуючи те, що держава, Тернопільська обласна рада та Тернопільська міська рада збираються виділити значні кошти для відновлення аеропорту (понад 1 мільярд гривень), то не зрозуміло, для чого територію аеропорту передавати громадській організації, що буде здійснювати приватні польоти. Хіба, аби в подальшому, після того як за державний кошт буде відновлено злітно-посадкову смугу, особам, які стоять за цією громадською організацією, було простіше приватизувати аеропорт.

Дивно й те, що ГО «Аероклуб-Тернопіль», не має законного права здійснювати польоти.  Це неспеціалізована організація, тому вона навіть теоретично не може мати жодних ліцензій та дозволів. Також незрозуміло, хто буде нести відповідальність у випадку, якщо під час здійснення польоту даною організацією трапиться якась катастрофа.

Відповідь на ці питання стає очевидною, коли проаналізувати, хто є керівником даної громадської організації.

Так, директором ГО «Аероклуб-Тернопіль» є такий собі ПУКІВСЬКИЙ АРТЕМ ІГОРОВИЧ, який на виборах балотувався від політичної партії «За майбутнє» за списком №63, округ 5 до Тернопільської обласної ради 7-го скликання. Однак, до депутатського крісла виборці його не допустили.

Окрім того, пан Пуківський є також засновником та директором приватного підприємства «Дружба-Нафтопродукт», яке здійснює торгівлю нафтопродуктами і є фігурантом багатьох кримінальних проваджень згідно судового реєстру.

Тобто представники олігарха Ігоря Коломойського в Тернопільській області, скориставшись своїм положенням і добрими стосунками з головою обласної ради Іваном Головком (входять у коаліцію з “Свободою” – ред.) вирішили відхопити собі частину аеропорту, знаючи що його будуть відновлювати і в інфраструктуру буде вкладено в майбутньому мільярди гривень.

Поряд з цим також необхідно зазначити, що раніше вже були спроби перешкодити діяльності Тернопільського аеропорту. Так за наявною інформацією заступник директора з інвестицій Тернопільського аеропорту (ТОКП «Фірма «Тернопільавіаавтотранс») ВАСИЛЬ ЛУЦІВ без відома власника Тернопільської обласної ради погодив розміщення вітряків, що унеможливило б розворот літаків, які б мали намір приземлитися в Тернопільському аеропорту.

Іншими словами, ВАСИЛЬ ЛУЦІВ отримуючи величезну заробітною плату на своїй посаді мало того, що не привів жодного інвестора але й дозволяє собі вчиняти дії які перешкоджають діяльністі аеропорту.

Дописувач задається запитанням, невже це відбудеться з дозволу керівництва Тернопільської обласної ради Михайла Голова та Тернопільської міської ради Сергія Надала?

У лютому минуолого року ми повідомли, що Виконавча служба намагалася описати майно аеропорту “Тернопіль”. Дирекція летовища заявила про незаконні дії.

Джерело : politerno

 


Зверніть увагу!

В Україні скасують статус “обмежено придатний”

Вже цього тижня, 4 травня 2024 року, набирає чинності закон про забезпечення прав військових на …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *