У Тернополі біля ринку “Оріон” з’явилася алея “Іспанської лисо-листної сосни”

 

Нагадаємо, що нещодавно громадськими активістами було поновлено вирубані дерева (висадка нових дерев) на території поблизу заводу “Оріон” по вул. 15 Квітня. Така акція відбулася невипадково, адже перед тим у квітні невідомі особи вночі зрізали на цій алеї 21 дерево. Сталося це у зв’язку з тим, що на місці, де росли дерева, планують встановити секцію МАФів. Хоча судячи із відповідей заступниці Надала Вікторї Остапчук міська рада поки що, ніяких дозволів на встановлення торгових павільйонів на даній ділянці не надавала. Але, як показує практика, це позиція вичікування. Вичікують,щоб обурення людей знищенням дерев трохи спало, а згодом за певну плату горе чиновники нададуть дозвіл на встановлення групи МАФів щасливому підприємцю. Нічних вандалів, що знищують дерева як зазвичай буває у Тернополі, так і не знайдуть.

Висаджені активістами дерева теж згодом   були викорчувані  майбутніми власниками кіосків(спочатку їх підливали хімією).

 

Мабуть, Тернопільська мерія схаменулася і стала на бік здорового глузду прийнявши рішення все ж таки від свого імені зробити, щось корисне для тернополян.От так у Тернополі з’явилася перша алея за сприянням міського голови Сергія Віталійовича Надала. Людина дійсно “дбає” за Тернопіль як і обіцяв перед виборами .Вчинок мера дійсно заслуговує на повагу зі сторони городян.

 

 

 

Зверніть увагу!

В Україні скасують статус “обмежено придатний”

Вже цього тижня, 4 травня 2024 року, набирає чинності закон про забезпечення прав військових на …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *