Як Сергій Надал Народному депутату Віталію Купрію показав хто Тернополем керує

 

13 вересне у Тернополі перебува Народний депутат Віталій Купрій. Про свої неприємні пригоди у Файному місті пише нардеп у мережі Фейсбук.

 •  Мій приїзд у Тернопіль закінчився прикрим інцидентом. Міський голова від партії Свобода злякався мого антикорупційного розслідування і намагався у телефонному режимі зірвати мою зустріч з городянами.Мені прийшлось викликати слідчо-оперативну групу і заявити про кримінальне правопорушення, передбачене ст.351 КК – перешкоджання законним вимогам депутата.Відповідно до статті 28 Закону України “Про статус народного депутата України” органи місцевого самоврядування (читай міський голова) зобов’язаний забезпечити мене приміщенням для зустрічі з виборцями. Для реалізації своїх прав я ще позавчора направив лист пану Надалу і директору школи номер 26 Ніроді Г.М., який вони отримали в той же день, що підтверджується штампом.

  Одразу від них заперечень не було. Але після того як на під’їздах будинків що є поруч зі школою розвісили мої запрошення, нас вирішили в школу не пускати. І зрозуміло чому.

  Як виявилось, міський голова Надал замішаний у масштабній корупційній оборудці з котельними міста, незаконно зупинив гаряче водопрстачання, порушив Конституцію і вчинив дискримінацію дітей. Саме про це і розповіли мені мешканці міста але вже на сходах біля входу у школу. З цього приводу готую відповідні заяви.

  Проте на теперішній час санкції статті 351 передбачають від штрафу до обмеження волі до трьох років. А це вже НеСвобода!

  Джерело :https://poglyad.te.ua

 • PS. Хочеться зазначити,що Сергію Надалу глибоко плювати  на те,що думають та говорять інші.Іде побудова сімейно -кланового бізнесу за кошти громади.

Зверніть увагу!

В Україні скасують статус “обмежено придатний”

Вже цього тижня, 4 травня 2024 року, набирає чинності закон про забезпечення прав військових на …

1 Коментар

 1. Тернополянин

  Стаття прямо в десятку!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *