Будівельна мафія та сплата пайової участі для створення і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Тернополя

 Управлінням західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області  під час проведення ревізії фінансово-господарської діяльності Тернопільської міської ради виявлено підприємства які після проведення будівництва не сплатили пайової участі для створення і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Тернополя, на загальну сум більше ніж 3,5 млн. грн., а саме:
1. ФОП Виваль Олена Михайлівна-Багатоквартирний житловий будинок з приміщеннями громадського призначення вул. Б. Хмельницького, 3 не сплачено 114,18 тис. грн..
2. ТОВ „Будівельна група С. К. Ф.” Багатоквартирний житловий будинок проспект С. Бандери,62 не сплачено 463,94 тис. грн..
3. ПП Виробничо-будівельна фірма «Аріадна» Багатоквартирний житловий будинок вул. Золотогірська не сплачено 363,10 тис. грн.
4. ТзОВ „Тернопільтехгаз ЛХЗ Житловий будинок по вул. Тролейбусна,9 не сплачено 306 тис. грн..
5. ПВНЗ «Інститут економіки та підприємництва» Багатоквартирний житловий будинок по проспекту Злуки не сплачено 743,43 тис. грн..
6. Споживчий кооператив «Надія-М» Багатоквартирний житловий будинок по вулиці Лучаківського не сплачено 804,97 тис. грн..
7. ТОВ „Пасаж” Житловий будинок з вбудованими приміщеннями вул. Кардинала Й. Сліпого,5 не сплачено 312,62 тис. грн..
8. КП „Тернопільбудінвестзамовник Багатоквартирний житловий будинок вул. М. Шептицького,5А не сплачено 216 тис. грн.
9. ТзОВ „Житло” Прибудова багатоквартирного житлового будинку проспект Степана Бандери, 70 не сплачено 580,50 тис. грн.
10. Споживчий кооператив „Краяна” 36-квартирний житловий будинок вул. Чернівецька не сплачено 182,02 тис. грн.
11. ОК „Житлово-будівельний кооператив „Стадникової,9” Багатоквартирний житловий будинок вул. Стадникової,9 не сплачено 206,04 тис. грн.
12. ОК „Житлово-будівельний кооператив власний дім 2011” Багатоквартирний житловий будинок проспект С. Бандери,45а не сплачено 206,69 тис. грн.
13. ОК Товариство індивідуальних забудовників „Цукровар” Житловий будинок по вул. Микулинецькій,115 корпус 162 не сплатитли пайовий внесок та не надали документів для преревірки.
14. ТзОВ „Герда ЛТД” Гаражі з майстернею для власного автотранспорту вул. Збаразька 16 не сплачено 40,20 тис. грн.
15. СПД Миколайчик Тетяна Ігорівна, ТзОВ «Зодіак» Добудова адміністративно-торгівельних приміщень до існуючої будівлі вул. Князя Острозького, 4 не сплачено 9,54 тис. грн..
16. ТОВ „Ремпобуттехніка Механічний цех вул. Текстильна,32 не сплачено 6 тис. грн.
17. ТОВ УКСП „Астра група” Заклад громадського харчування ресторан „Бархат” не сплачено 2,88 тис. грн.

По факту виявлених порушень головним управління національної поліції України в Тернопільській області «проводилась» перевірка та навіть було порушено кримінальне провадження №12016210010001886 від 31.05.2016 року за ч. 1 ст. 367 КК України, однак дане провадження було «талановитими» слідчими як успішно закрите, та винесена постанова про закриття кримінального провадження за відсутністю складу злочину. Тобто для поліції грошові кошти, які недоотримані місцевим бюджетом не потрібні та халатність працівників міської ради, які не здійснили ніяких дій про стягнення даних коштів не злочин, оскільки відповідальність за сплату пайової участі несе квартирний відділ та юридичний відділ міської ради.

З місцевої прокуратури отримана відповідь, що нею не вживались жодні заходи представницького характеру по даному кримінальному проваджені, тобто не вчинено жодних дій зі стягнення коштів з будівельників та притягнення до відповідальності міську раду. Цікаво скільки квартир отримала прокуратура та поліція?

Зверніть увагу!

В Україні скасують статус “обмежено придатний”

Вже цього тижня, 4 травня 2024 року, набирає чинності закон про забезпечення прав військових на …

2 коментарі

  1. І у В.Березовиця Держаудитслужба виявила недоотримання місцевим бюджетом коштів через несплату пайової участі будівельниками . Внаслідок не укладання забудовниками із Великоберезовицькою селищною радою договорів про пайову участь замовників будівництва у розвитку інфраструктури селища В. Березовиця, спеціальним фондом Великоберезовицького селищного бюджету недоотримано доходів в сумі 1 768 891,21 грн. Акт ревізії складено 17.03.2017 , минуло ПІВРОКУ – а віз і нині там.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *