Поліцію від корупції так і не очистив зате справи в “Колумбус” покращилися.

Людина Романа Заставного ігор Вонс, який бувши директором компанії «Колісар» в Україні виводив чималенькі суми в офшори через кабельне телебачення «Колумбус», яке належить цій офшорній компанії. Журналістське розслідування тут.
Ну як водиться в Україні маючи фінансові можливості та впливових наставників та поручителів можна іти у владу.Так і зробив засновник фірми «Колумбус» Ігор Вонс. 

Ще у липні 2015 року тернополян “ощасливив” новий “борець” з корупцією — директор та засновник кабельних мереж “Колумбус» Ігор Вонс. Спочатку він подякував тернополянам за 19 років “плідної співпраці”, а потім узявся за головне завдання своєї передвиборчої кампанії — боротьбу з корупцією. Для цього створив громадську організацію “Центр Антикорупції” і почав брати під свій контроль “розслідування” всіх резонансних справ.
На виборах до місцевих рад він балотувався від «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» на посаду мера Тернополя. Втім, чуда не трапилось і бізнесмен набрав лише 3,80% (3088 голосів).Але не все так погано для «борця» із корупцією.
20 січня 2016 року голова обласної державної адміністрації Степан Барна підписав розпорядження про призначення Ігоря Васильовича Вонса на посаду заступника голови – керівника апарату Тернопільської обласної державної адміністрації з посадовим окладом відповідно до штатного розпису.
Також йому присвоєно 7(сьомий ранг)державного службовця.
Чиновник, який, як відомо, нещодавно спробував свої сили у мерських перегонах, заявив, став держслужбовцем, бо прагнув долучитися до змін, яких потребує Україна.

«Нам потрібно створювати нові робочі місця, реанімувати підприємства, які не працюють десятки років. Підтримка малого і середнього бізнесу, розбудова інфраструктури, залучення зовнішній і внутрішніх інвестицій – всі завдання ми маємо виконати, але в першу чергу – повернення довіри громадян до влади. Шлях долає тільки той, хто йде. Наснаги та впевненості всім нам, нехай нам Бог допомагає!» – казав Ігор Вонс..
Отримавши крісло керівника апарату Тернопільської обласної державної адміністрації невідомо чи повернув Ігор Вонс довіру громадян до влади но справи у його компанії «Колумбус» значно покращилися:
Виторг на тендерах компаній де Ігор Васильович є бенефіціаром становить 3 356 611,03 грн.
2018 рік кількість виграних тендерів 31 на суму -2 691 570,45 UAH
2017 пік рік кількість виграних тендерів на суму 26 – 592 191,58 UAH
2016 рік кількість виграних тендерів на суму 6- 72 849,00 UAH
Кількість виграних тендерів
ПП “Колумбус”, ЄДРПОУ 21150086 кількість виграних тендерів 18 на суму 2 036 749,03 UAH
ТОВ “БІТТЕРНЕТ”, ЄДРПОУ 31276995 кількість виграних тендерів 16 на суму 974 350,00 UAH
ТОВ “КОЛУМБУС.НЕТ”, ЄДРПОУ 33455902 кількість виграних тендерів 29 на суму 345 512,00 UAH

Дружина відомого “антикорупціонера” держслужбовця Ігоря Васильовича Вонса Вонс Мар’яна Володимирівна є ;
ТОВ “КОЛУМБУС.НЕТ”, ТОВ “КОЛУМБУС.ЮНЕТ”, ТОВ “БІТТЕР.НЕТ”, ПП “Колісар” -власник.
ПП КОЛУМБУС, ПП “ТРК “Колумбус-Плюс”, ТОВ МЕНС, ТОВ “БІТТЕРНЕТ “-співвласник.

Як бачимо дуже вдало люди Романа Заставного проводять антикорупційну діяльність обіймаючи посаду держслужбовця.

Далі буде.

Зверніть увагу!

В Україні скасують статус “обмежено придатний”

Вже цього тижня, 4 травня 2024 року, набирає чинності закон про забезпечення прав військових на …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *