Управління ЖКГ Тернопільської міської ради та розкрадання бюджетних коштів

 

Тернопільським відділом поліції проводиться перевірка використання бюджетних коштів Управлінням житлово-комунального господарства, екології та благоустрою Тернопільської міської ради та КП «Об’єднання парків культури та відпочинку м. Тернопіль»

Тернопільським ВП ГУНП в Тернопільській області в рамках кримінального провадження №12018210010003234 від 01 листопада 2018 року, за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст. 191 КК України «Привласнення» проводиться перевірка використання бюджетних коштів Управлінням житлово-комунального господарства, екології та благоустрою Тернопільської міської ради та КП «Об’єднання парків культури та відпочинку м. Тернопіль»

Так, згідно єдиного реєстру судових рішень по справі №607/1788/19, посадові особи житлово-комунального господарства, екології та благоустрою Тернопільської міської ради та підприємства «Об’єднання парків культури та відпочинку м. Тернопіль» незаконно привласнюють кошти внаслідок зловживань під час проведення робіт в парках м. Тернополя та публічних закупівель із суб’єктами господарювання.

В ході проведення досудового розслідування встановлено, що посадовими особами управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради, а також КП «Об’єднання парків культури та відпочинку м. Тернополя» на протязі 2017-2018 років підписувалися акти виконаних будівельних робіт з наступними підприємствами: ТОВ «ТОМ-ІнвестБуд», ТОВ «ТЕХНАГЛЯД+», ДП Фірма «Альфатер Тернопіль», Тернопільське міське шляхове ремонтно-будівельне підприємство «Міськшляхрембуд», у які вносились недостовірні дані щодо завищеного обсягу виконаних робіт. В подальшому на підставі актів виконаних підрядних робіт посадові особи УЖКГ ТМР та КП «Об’єднання парків культури та відпочинку м. Тернопіль» перераховували кошти за начебто виконані роботи на банківські рахунки вище вказаних підприємств. Одержані кошти підприємствами-підрядниками переводились у готівку та передавались посадовим особам УЖКГ ТМР.

Цікаво, який буде кінцевий результат розслідування ???Хочеться зазначити , що згідно ухвали суду ствердно можна сказати, що до суду мають бути направлені підозри всім посадовим особам за ч. 3 ст. 191 «Привласнення» та 366 «Підробка» Кримінального кодексу України, а ще може бути ст. 209 «Легалізація доходів отриманих злочинним шляхом»

Надіємося як завжди  на  “неупереджену” та “незаангажовану” роботу правоохоронців, які за результатами розслідування направлять до суду справу по всім фігурантам. А то останнім часом по таким видам кримінальних проваджень направляють до суду одного підрядника і то за ст. 367  «Службова недбалість» Кримінального кодексу- це як вкрав, але не хотів красти бо умислу не було вкрасти- «так сі стало»!!! Тому і крадуть  нагло та безкарно. знаючи, що “порішають”. Далі буде…

Зверніть увагу!

В Україні скасують статус “обмежено придатний”

Вже цього тижня, 4 травня 2024 року, набирає чинності закон про забезпечення прав військових на …

1 Коментар

  1. як тобі не сором?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *