Міський голова Тернополя нагородив тернопільську”Соньку Золоту Ручку” Марію Бабюк премією

 Кращих містян, які доклали вагомих зусиль до інноваційного, технологічного, наукового, суспільного, громадського, культурного розвитку та формування позитивного іміджу міста 6 грудня відзначили Премією імені Володимира Лучаківського. Традиційно нагородження відбувається напередодні Дня місцевого самоврядування.. Так, 6 грудня під час пленарного засідання 41-ої сесії Тернопільської міської ради, Премії імені Володимира Лучаківського у розмірі 10 тис. грн. було вручено: директору Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола Марії Баб’юк. Звісно, Сергію Надалу видніше кого із своєї “професійної” команди нагороджувати, але зважаючи на скандальні моменти з біографії директорки Галицького коледжу, то до її заслужених вчинків, можна віднести хіба що низку гучних кримінальних справ.

Марія Петрівна Баб’юк, перебуває на посаді директора Галицького коледжу з 1995 року і за цей час ця посада багато чим допомогла їй у політичні діяльності. Першим є те, що у багатьох абітурієнтів за вступ до коледжу вона вимагає хабарі та є так звані “заброньовані місця” для дітей місцевих чиновників. Викладачі коледжу змушені ходити по виборчих ділянках та агітувати виборців. Перед тим як у коледж повинні приїхати “гості” застеляють килими у коридорах, а потім їх прибирають. Тобто не є студенти найціннішим у цьому закладі. Майже у всіх міських заходах бере участь коледж з директором в центрі подій. Якщо підбити підсумки вище написаного, то не важко здогадатися, що коледж для Марії Петрівни є просто хорошим піаром та фінансово вигідним об’єктом.

Ми ж нагадаємо, про кримінальний шлях Марії Бабюк.

1. УБОЗ УМВС України в Тернопільській області порушено кримінальну справу №1200441 від 05.08.2010 року за фактом торгівлі людьми відносно посадових осіб Галицького інституту ім. В’ячеслава Чорновола, які під виглядом навчальної практики вивезли за межі України майже півсотні студентів з метою їх незаконної трудової експлуатації. З прокуратури Тернопільської області надійшла відповідь що по даному факту в Тернопільський міськрайонний суд направлено обвинувальний висновок за ч. 1 ст. 190 КК України «Шахрайство» стосовно проректора практичного навчання та розвитку інституту, завідувача кафедри туризму Галицького інституту ім. В’ячеслава Чорновола Триснюка В.М. Постановою Тернопільського міськрайонного суду від 12.08.2011 року Триснюка В.М. звільнено від кримінальної відповідальності за ч. 1 ст. 190 КК України та передано його на поруки трудовому колективу коледжу. Тобто, міліція проводила цілий рік досудове розслідування по кримінальній справі за фактом торгівлі людьми, а за результатами роботи оперативних працівників та слідчих в суд направлено легкий злочин як звичайне шахрайство відносно одного працівника інституту, який взяв на себе всю вину.

2. Слідчим відділом УСБУ в Тернопільській області порушено кримінальну справу № 317 від 31.01.2011 року за фактом заволодіння службовими особами Галицького інституту імені В. Чорновола м. Тернопіль, за попередньою змовою із службовими особами Тернопільської міської ради грошовими коштами міського бюджету у великих розмірах, шляхом зловживання своїм службовим становищем, тобто за ознаками злочину, передбаченого ч. 4 ст. 191 КК України. (Привласнення, розтрата майна, або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем вчинено у великих розмірах). Досудовим слідством встановлено, що протягом 2005-2010 р. службові особи інституту, знаючи, що вказаний навчальний заклад у відповідності до одержаних ліцензій та сертифікатів про акредитацію спеціальностей, є вищим навчальним закладом ІІ-го рівня акредитації, складали та подавали у Тернопільську міську раду для затвердження і виділення грошових коштів з міського бюджету штатні розписи із завищеними посадовими окладами працівників як для вищого навчального закладу ІІІ-го рівня акредитації. Надалі службові особи Галицького інституту, не надаючи послуг з підготовки фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями спеціаліста та магістра, не маючи для цього ліцензії Міністерства освіти й науки України, сертифікату про акредитацію за ІІІ-ім рівнем жодної спеціальності (напряму), на підставі зазначених штатних розписів, із внесеними неправдивими відомостями щодо посадових окладів, за попередньою змовою зі службовими особами Тернопільської міської ради, безпідставно отримували з бюджету м. Тернополя грошові кошти для виплати заробітної плати в завищених розмірах, як для вищого навчального закладу ІІІ-го рівня акредитації. Всього, у період з 2005 року до 2010 року службові особи вказаного інституту за попередньою змовою зі службовими особами Тернопільської міської ради безпідставно одержали з бюджету м. Тернополя грошових коштів на суму 159 504 грн., чим завдали збитків міському бюджету на вказану суму. Незаконно отримані шляхом зловживання своїм службовим становищем бюджетні кошти службові особи даного вищого навчального закладу використали на власні потреби. 08.11.2012 року кримінальна справа №317 від 31.01.2011 року з УСБУ в Тернопільській області направлена в Прокуратуру Тернопільської області для прийняття процесуального рішення. 01.04.2012 року кримінальна справа №317 від 31.01.2011 року з Прокуратури Тернопільської області направлена до СВ Тернопільського МВ УМВС України в Тернопільській області де 19.11.2012 року дана кримінальна справа успішно закрита у зв’язку з “відсутністю” ознак складу злочину. Щоб було зрозуміло працівниками СБУ, прокуратури та поліції протягом двох років проводилось досудове розслідування за матеріалами кримінальної справи по тяжкому злочину, яку просто так відкрити неможливо і в кінці дана справа була закрита. Тобто, виходить така ситуація, що на момент порушення справи були ознаки тяжкого злочину, а через рік дані ознаки зникли. 

3. Кримінальне провадження №12017210000000192 від 9 червня 2017 року, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.191, ч. 3 ст. 358 КК України. Досудовим розслідуванням встановлено, що працівниками УСБУ в Тернопільській області виявлено факт привласнення коштів шляхом зловживання службовим становищем з боку директора Галицького коледжу ім. В’ячеслава Чорновола Баб’юк М.П. Остання використовує підроблений диплом кандидата фізико-математичних наук серії ДК № 002405 (рішення президії Вищої атестаційної комісії України від 13.01.1999 року, протокол №22-07/1) для отримання вищих посад та відповідних надбавок. Попри гучні заяви  генерала поліції Олександра Богомола про тільки йому відоме “неупередженне “та “обєктивне” розслідування – знову тишина.

 Марія Бабюк є відображенням всієї тернопільської корумпованої гнилі- місцевого самоврядування, поліції,прокуратури та судів. Саме тому депутат  із команди С.Надала Марія Баб`юк, яка укотре вийшла ”сухою із води” схожа на легендарну Софію Блюштейн (Сонька Золота Ручка). Но Софія Блюштейн все ж таки опинилася на лаві підсудних та отримала покарання а Марія Бабюк і надалі залишається директором Галицького коледжу та депутатом ТМР від ВО “Свобода” –  отримує грошову нагороду. Думайте…

 P/S. 27-го листопада 2017р., о 10-тій годині, скандальна директорка тернопільського Галицького коледжу Марія Баб’юк «захистила» дисертацію у Харківському університеті внутрішніх справ. Стала кандидатом юридичних (!) наук. І це у той час, коли “внутрішні справи” самі нею «серйозно займалися»

Зверніть увагу!

В Україні скасують статус “обмежено придатний”

Вже цього тижня, 4 травня 2024 року, набирає чинності закон про забезпечення прав військових на …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *