Квартира 123 м.кв.у центрі м.Тернополя для корупціонера.Відео

“Один з найодіозніших працівників ДАІ в Тернопільській області – Олег Кавюк, який очолював цю структуру з 2007 по 2010 роки приватизовує елітну квартиру на 123 квадратних метра по вулиці Митрополита Шептицького”.- повідомляє депутат Тернопільської міської ради від “Сили Людей” Іван Ковалик.

Від редакції: З моменту призначення на посаду начальника УДАІ УМВСУ в Тернопільській області майора міліції Кавюка О.М. почалися страхітливі побори. Для прикладу, — посада – 1000-3000 доларів (бере О.Кавюк); — звання – 500 доларів (бере О.Кавюк); — навчання молодих працівників – 500 доларів (бере заступник – А.Терещук); — дозвіл та погодження у відділі організації дорожнього руху – 150 гривень (бере – начальник цього відділу); — постійна данина – по 70 доларів в тиждень командиру окремої роти ДПС для обслуговування доріг державного значення; по 60 доларів на тиждень для начальника відділу ДАІ з обслуговування адміністративної території м. Тернополя та автомобільно-технічної інспекції; по 80 доларів в тиждень – командиру взводу ДПС із забезпечення супроводу; по 200 доларів в тиждень з кожного працівника для начальників районних відділень ДАІ. Беруть величезні кошти і з простих людей, автомобілістів.

Практично руками підлеглих будуються власні будинки Кавюка. І в Теребовлянському і в Чортківському районах стоять його багатоповерхівки, більші за сільські школи. Цемент, пісок, цегла, щебінь – це далеко не весь перелік будматеріалів, які по 2-3 машини на день зобов’язаний кожен наряд ДАІ доставляти на будмайданчики.

Депутат ТМР  пише на своїй сторінці у Фейсбук, що 25 лютого 2021 року Ліквідаційна комісія УМВС України у Тернопільській області звернулася з заявою до Тернопільської міської ради: «Прийняти безоплатно в комунальну власність 4 кімнатну квартиру загальною площею 123 кв.м. за адресою вул. Митрополита Шептицького 1-Б».

23.04.2021р. на черговій сесії Тернопільської міської ради «слуги громади» підтримали проект рішення «Про надання згоди на прийняття квартири до комунальної власності Тернопільської міської територіальної громади», яке є ключовим в схемі приватизації даної квартири Олегом Кавюком.

“Абсолютно дивною та незрозумілою є позиція Ліквідаційної комісії УМВС та керівництва поліції Тернопільської області, які вирішили позбутися цінного службового житла в той час, як в багатьох діючих працівників є житлові проблеми, більше того своїми діями Олег Кавюк не заслужив жодного квадратного метра працюючи в ДАІ. Для того щоб вберегти майно Національна поліція України, звертаюся до Олександр Богомол та Arsen Avakov вчинити всі необхідні дії, щоб зупинити процес «прихватизації» колишнім корумпованим працівником міліції.

Щоб не втратити квартиру в центрі міста вартістю кілька мільйонів гривень закликаю і вимагаю від міського голови

Сергій Надал і виконавчого комітету Тернопільської міської ради при прийнятті квартири в комунальну власність присвоїти статус службової або ж вичинити інші необхідні для цього дії. У разі потреби – скликати позачергову сесію. Якщо на думку міського голови можливості зберегти квартиру немає, то накласти вето на прийняте рішення”,- повідомляє Іван Ковалик.

 P.S. Чи почули голос депутата ТМР  Івана Ковалика Арсен Аваков та міський голова Тернополя, поки невідомо. Но, як показує практика та час — «Дерибанили, дерибанять та будуть дерибанити»для своїх.

Зверніть увагу!

В Україні скасують статус “обмежено придатний”

Вже цього тижня, 4 травня 2024 року, набирає чинності закон про забезпечення прав військових на …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *