На Тернопільщині затримано активіста за фільмування блокпостів та спецтехніки

Сьогодні  правоохоронцями Тернопільської області було затримано одного із членів громадської організації ГО «Доста», бучацького активіста при здійсненні фільмування останнім розміщення блокпостів, військових та спецтехніки.  Цією особою виявився житель м.Бучач Роман Валерійович Довбенко. 

Дана особа відома у Тернопільській області своєю провокативною діяльністю та безкарністю. Місцеві мешканці знають, що діяльність Роман Довбенка фінансувалася замовниками, які наймали його, для інформаційної війни зі своїми конкурентами. Покривали  діяльність так званого активіста начальник Бучацького районного сектору ДМС Юрій Делявський та заступник обласного прокурора Тернопільської області Олександр Божко. Саме Олександр Божко із моменту свого призначення на посаду саботував процесуальний нагляд за кримінальними провадженнями відкритими стосовно  діяльності Романа Довбенка. Останнім часом Романа Довбенка розкручували тернопільські інтернет видання за кошт відомого у м.Бучач аграрія Петра Гадза.

Бучацькому активісту інкримінують ст. 111 КК України (Держзрада).

Далі буде..

Зверніть увагу!

В Україні скасують статус “обмежено придатний”

Вже цього тижня, 4 травня 2024 року, набирає чинності закон про забезпечення прав військових на …

2 коментарі

  1. Скажу відверто,цей непотріб давно мав бути притягнутий до відповідальності,за наклепи які йому сходили з рук.Зброю взяти до рук він не міг, напевно віра не позволяла і щирідрузі перечислені дуже допомагали.Але усьому приходить розплата.

  2. Нарешті справедливість догнала підо.а. Він думав що герой тільки перед поважними жінками. З ними міг і поштовхатися, і кинути до долу. А перед справжніми мужиками обісрався… так йому, пендосу і треба… Ще б його спонсора за жопу взяти. А то втік з України, а потім за гречку чи яблука буде на виборах голоси зкупляти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *