Що буде з десятками тисяч тецекашників, за яких “взялися” народні депутати

Та звичайно, що не потрібно вірити в байки, які масово почали розповідати нардепи, провладні блогери та інші про те, що в Раді хочуть розформувати ТЦК та створити з їхніх працівників понад 10 бригад.
Точніше, так, там цю тему якщо вже підняли – то з ТЦК в сьогоднішньому вигляді щось та й зроблять. Швидше за все під гучними гаслами реорганізують.

А наймовірніше – просто змінять назву.
І так, деякий відсоток з працівників цієї структури, з рядової ланки, які особливо, а основне – публічно відмітилися і засвітилися на скандальних відео , потраплять в діючі підрозділі кудись на гарячі ділянки фронти. Кось звільнять (з тих, хто вже мав “інвалідність”, але має достатньо “зароблених” в ТЦК грошей)
В будь якому випадку вже невдовзі “добровільне оповіщення” стане більш схожим на цивілізовану мобілізацію.

Ну не захочуть “воїни-тецекашники” ризикувати і зайвий раз потрапляти на камери через свої дії. Інстинкт самозбереження у них (в тих, у кого він не атрофувався) увімкнеться. В менш-більш розумних.
А інших? Ну самі розумієте, що влада робить з такими …
Нагадаємо як це звучить зараз на “телемарафоні”.
В Україні хочуть розформувати територіальні центри комплектування (ТЦК) та створити з їхніх працівників понад 10 бригад.
Про це повідомила народна депутатка Юлія Яцик в ефірі “Новини.LIVE”.
Нардепка розповіла, що в Міноборони вже працюють над створенням рекрутингових центрів.
“Це дозволить перенаправити чинних військовослужбовців ТЦК у зону бойових дій для виконання завдань”, – зазначила вона.
За словами народних депутатів, тимчасова слідча комісія присвятила питанню ТЦК чотири засідання. На них розглядали факти побиття людей, які підлягали мобілізації, і завдання тілесних ушкоджень, що призвели до смерті. Нардеп Юлія Яцик каже, що всі ці факти розслідують, а підозрювані перебувають під слідством.
Депутатка Юлія Яцик додає, що тимчасова слідча комісія запропонувала у своєму звіті розформувати ТЦК “як орган” і створити натомість рекрутингові центри, зокрема з цивільних людей.
Вона пояснює, що працівники ТЦК — це військовослужбовці, які можуть виконувати завдання в зоні бойових дій, а не відсиджуватись у тилу і знущатись над цивільними та принижувати них.
“З сьогоднішньої кількості військовослужбовців ТЦК можна створити понад 10 повноцінних бригад”, — сказала Яцик.
При цьому слід знати, що кількісний склад у бригадах ЗСУ становить від 3 000 до 5 000 і більше військових.
Тепер цей звіт ТСК мають розглянути в парламенті й проголосувати за нього.

Водночас постанову про затвердження цього звіту не виносять на голосування, адже вона передбачає продовження повноважень тимчасової слідчої комісії ВР (ТСК) ще на рік — а це “неприємно й боляче” для вищого військового керівництва, вважає Яцик.

Зверніть увагу!

Цинізм і безкарність топ-чиновників Тернопільщини породжують все нові та нові скандали

Поки на Тернопільщині зникають чоловіки призовного віку (про це ми завтра опублікуємо матеріал), чиновники облдержадінстрації, …