З потужними «гравцями», типу начальника обласної поліції, або бізнесменів рівня Ігоря Кривецького, Сергій Надал зустрічається особисто.
Якщо ж потрібно контактувати з людьми дещо нижчого статусу, мер використовує певних політиків, підприємців, але, здебільшого, свого багаторічного заступника Владислава Стемковського.
Цей статус надає лучанину особливу вагу та повноваження в системі координат тернопільського мера. Допомагає він йому і матеріально.
Сам Стемковський ще з часів його діяльності на Волині (а він родом звідти) отримав від місцевих “журналістів” славу такого собі Остапа Бендера.
Звісно, що за більш як десять років перебування на фактично другій по важливості посаді в мерії Тернополя Стемковський і тут “намутив” чимало.
Про одну таку оборудку, де на неіснуючій вулиці в приміській Лозові, він облаштував на обєднаних земельних ділянках доволі велику сонячну станцію, пише у своєму розслідуванні Politerno
Детальніше з фото ТУТ
Раніше у тій же Лозовій керівник «Тернопільобленерго» Ігор Юхимець та низка колишніх та чинних політиків й чиновників на неіснуючій вулиці Енергетична звели значно більшу аніж у Стемковського сонячну електростанцію. Схеми копіюють одна одну й, вірогідно, розроблялися одними й тими ж авторами.
Чим закінчилася історія із СЕС Юхимця і Ко нам не відомо, але, щось підказує, що свої питання з правоохоронними органами «енергетики» владнали. Вірогідно, й за Стемковоського «порішають». Однак вважаємо за потрібне вчергове продемонструвати тернополянам обличчя тернопільської влади. Просту людину посадять за кілька гривень, чиновники ж грабують державу на мільйони й спокійно уникають відповідальності.
З питань, зауважень, уточнень чи пропозицій стосовно наших публікацій – звертайтеся до нашого Admin через ФБ-месенджер або пишіть на e-mail gip2016@ukr.net