Свободівці вигулькують в інфопросторі – пішла підготовка до виборів…
У Тернопільській обласній військовій адміністрації будуть виробляти електроенергію… Думаєте, це жарт?! А от і ні!
Ціна питання – 8 мільйонів і негайне закриття Обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру.
Про це написав у ФБ Олег Сиротюк.
Який за останні тижні, відколи почали вестися розмови про можливі вибори цього року, дуже активізувався в соцмережах. А до цього він сидів тихенько.
Хто вже забув – це колишній голова Тернопільської облдержадміністрації, колишній народний депутат України. Останні роки, відколи йде повномасштабна війна з росією, він працює в затишному кабінеті, чиновник обласної ради.
Три роки він справно отримує зарплатню, надбавки, премії з бюджету. Як депутат відвідує засідання обласної ради. Коли ще Головко керував обласною радою – Сиротюк взагалі “був в чоколяді”.
Його дружина досі займає дуже прибуткову посаду в комунальному підприємстві. За кошти якого оплачувалися послуги адвокатів Михайла Головка.
Але з цим нехай розбираються правоохоронці.
Ми ж про сам факт появи Олега Сиротюка в інфопросторі. Три роки його було не чутно як критика виконавчої влади. Тобто тих, кого призначали з столиці. А тут на маєш.
Про саму ситуацію з панелями і фіздиспансером можна прочитати у нього на сторінці ТУТ
А, не забуваймо про те, що пише на фото…