“Розрекламований” заступник голови ТОВА Тарас Пастух поїхав за ідеями і вчитися втілювати ветеранську політику у … Львів!

Мало нам голови облради Богдана Бутковського, суть роботи якого поки що в банальних поїздках по районах і комунальних установах , зустрічах, і призначеннях радників. З обовязковими фотосесіями, звісно. 
А вже перша сесія за час Бутковського на посаді – й та не відбулася, бо депутати проігнорували.

Так тепер ще один колишній військовий, призначенню якого рукоплескали в фейсбуці, почав з ось такого.

Цей допис Тернопільської ОВА можна сприймати, як явку з повинною про свою профнепридатність, – пише львівський!!! тг-канал “Політичний треш”

Негода тупо не може розрулити елементарне питання про створення Будинку Воїна в Тернополі, але відправив своїх підлеглих вивчати досвід Садового щодо створення мегавеликого виборчого проекту UNBROKEN

Радимо начальнику Тернопільської ОВА почати з найпростішого – взяти на роботу адекватного професіонала, який буде сам генерувати хоча б якісь ідеї для втілення належної ветеранської політики.

Ідеї Садового, то звичайно дуже круто, але вони мають набагато більше цілей, ніж Негода собі може уявити.

Та й грошей у Львові набагато кучніше, ніж на Тернопільщині

Нагадаємо, Тараса Пастуха буквально не повний місяць тому призначили заступником голови ТОВА.

Вісі раділи, що він і колишній військовий, і має неабиякий досвід на різноманітних посадах у виконавчій гілці влади – від голови Бучацької РДА до заступника голови Харківської ОДА, був нардепом, неабияким бізнесменом.

А тут таке…

 

Зверніть увагу!

Зараз такі як Іван масово підуть на важливу “роботу”…

Народна прикмета: війні кінець, якщо Сороколіт пішов служити! Депутат Тернопільської міськради Іван Сороколіт, партія “Сила …