Побитий у Тернополі біля клубу “Алюр”юнак помер у лікарні

Вчора приблизно  біля 22.00 перестало битися  молоде серце юнака, який був побитий у м. Тернополі біля клубу “Алюр”

Нагадаємо, що 20-річному тернополянину, Гнатишину Віталію Михайловичу, завдали важкі тілесні ушкодження біля нічного клубу «Алюр», в ніч на 30 червня. Повідомлення тоді зробили поліція та медики, адже у Тернопільську комунальну міську лікарню №2 із діагнозом «клінічна смерть» доставили молодого тернополянина. Хлопець постраждав через дівчину, за яку заступився.

Поліція ще на місці встановила: травми Віталій отримав у результаті побиття двома юнаками: 1993 і 1994 року народження. Обидва – із обласного центру.

 Терендех Сергій Миколайович(на фото із тату) 17.01.1994р. мав пістолет з травматичними кулями, – розповідає поліцейський. – Саме він завдав кілька ударів постраждалому в голову. 

 

Другий затриманий – Білашевич Володимир С. 

 

P.S. Редакція сайту висловлює щире співчуття рідним Віталія. Адже розуміємо, що ніщо  та ніхто не поверне батькам їх сина!

 

Зверніть увагу!

Цинічне свавілля зі сторони чиновників та місцевих “царьків” до тисяч тернополян на прикладі проблеми однієї мешканки області

Розуміємо (але не співчуваємо), що в пана Кузя зараз багато “проблем” в особистому житті через …