Бучацький активіст, що фільмував блок-пости після візиту СБУ подався у “біга”

Як вже повідомлялося 08.03.2022р правоохоронцями Тернопільської області було затримано  активіста при здійсненні фільмування останнім розміщення блокпостів, військових та спецтехніки.  Цією особою виявився житель м. Бучач Роман Валерійович Довбенко 1990 р. народження.

Не зважаючи на свідомі дії Романа Довбенка, перший заступник прокурора Тернопільської області Олександр Божко не побачив складу злочину та відпустив останнього( тут). Прокуратура  не дала змоги правоохоронцям висунути підозру  ворожому коригувальнику.

З огляду на те, що  батько Олександра Божка є послушником у Почаївській лаврі московського патріархату, позиція прокурора щодо покривання Р.Довбенка зрозуміла. Саме тому «активіст» вільно вивідував інформацію щодо пересування техніки ЗСУ, місце розташування блок-постів та місце знаходження військових. Викладав все в соцмережу та інформував своїх кураторів.

22.03.22р.,о 9-тій ранку до помешкання сімейства Довбенків за адресою м.Бучач вул.Камінна 9А навідалися працівники СБУ з обшуком. При проведенні слідчих дій активісту вдалося втікти із помешкання у невідомому напрямку. Під час обшуку було вилучено комп’ютерну техніку, жорсткі диски, флешки, сім карти тощо.

Хочеться зазначити, що  зі сторінки  активіста у соціальній мережі фейсбук, було дано клич до своїх підписників та прихильників про допомогу.

На допис в мережі інтернет відгукнулися та прибули під будинок  особи із якими Роман Довбенко має “ділові”стосунки, а саме:

 1. декілька місцевих небайдужих поліціянтів
 2.  місцеві брати Цьомики Гнат та Тарас, третій брат Назар, що є громадянином РФ разом з активістом подався у “біга”.
 3. експрокурор  із Чорткова хабарник Олег Рекуш(адвокат)
 4. адвокат “рішала” Андрій Пасічник
 5. хабарник, корупціонер, місцевий князьок  керівник Бучацького районного сектору ДМС Юрій Делявський

Надати підтримку активісту серед прихильників та підписників, якими так хизувався  Р.Довбенко,  охочих не знайшлося.

Саме цікаво, що бучацький аграрій Петро Гадз, який  нещодавно повернувся з Іспанії розпочав оббивати пороги будівлі управління СБУ у Тернопільській області, щоб  владнати  проблеми активіста. Керівництво СБУ у Тернопільській області відмовило в аудієнції  пану Гадзу.

Бучачани  пам’ятають, як нещодавно  Роман Довбенко розтрощив полиці з алкоголем у місцевому супермаркеті  АТБ. Саме така акція і була профінансована Петром Гадзом, магазини, якого втратили дохід від реалізації продуктів та алкоголю через відкриття у м.Бучачі супермаркету.

Після нападу на супермаркет та відкриття  кримінального провадження, злочин та збитки завдані діями бучацького активіста взявся владнати довірена особа Петра Гадза скандальний експоліціянт Казимир Попіль.  Пан Казимир частий гість у начальника Бучацької поліції, на яку має значний вплив.

На пану Казимиру не має де тавра ставити за його бурхливу кримінальну діяльність у правоохоронних органах. Саме через те, що пан Попіль зійшовся із внучкою Петра Гадза його кар’єра  в агрохолдингу дідуся стрімко злетіла у гору. Але про це згодом..

Чим все закінчиться, чи в черговий раз бучацький скандальний активіст за допомогою своїх кураторів та спонсорів вийде сухим із води, напишемо згодом..  

Зверніть увагу!

В Україні скасують статус “обмежено придатний”

Вже цього тижня, 4 травня 2024 року, набирає чинності закон про забезпечення прав військових на …

3 коментарі

 1. А я трохи про інше. Абсолютно незрозуміла фраза “… подався у “біга”. Чи не варто було би заплатити перекладачеві, і не ганьбитися калькуванням московитського язика? (лапки не виправдання).

  • Адміністрація сайту висловлює вам щиру подяку за те, що до змісту самої статті пане Віталій у Вас претензій не має, а лише Ви глибоко стурбовані як Ви кажете москальським язиком. А тому, саме для Вас рекомендуємо Вам відкрити Вікіпедію – Біг.Також для Вас великого знавця української мови надаємо посилання на Словник української мови та рекомендуємо Вам краще вивчати українську мову перед тим, як щось коментувати. http://sum.in.ua/s/bigh

 2. терминатор

  добігався – побрили – гутуеться в монахи – яник = акафіст – афонські монахи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *