Тернопільське ГУНП прикриває злочини Тернопільської міської ради,чи за «винагороду» просто не бачить складу злочину?

Нова фірмочка з Луцькими коріннями “Територіальний комунальний сервіс” отримала 776 тис грн. за нібито проведену рекультивацію по вул. Подільській у м.Тернополі. І все було б тишком – нишком як би громадські активісти не підняли галас і не було зареєстровано кримінальне провадження. Воно довго та «важко» розслідувалось,  і в кінці кінців з успіхом , як завжди, було  закрито 30 вересня, про що громадським активістам стало відомо лише  28 листопада . А тепер докладніше про Тернопільських  Шерлоків Холмсів.

30 вересня 2016 р.  старшим  слідчим  СУ Головного управління Національної поліції в Тернопільській області  старшим  лейтенантом  Корінь  А.В.  винесено постанову про закриття кримінального провадження №12016210010000057 у зв’язку з відсутністю в діях  посадових осіб ТзОВ «Територіальний комунальний сервіс», УЖКГБ та  Тернопільської міської ради, відділу технічного нагляду Тернопільської міської ради складу правопорушення передбаченого ч.1 ст. 366 КК України .

Слідчим не  допитано водіїв спеціальних транспортних засобів, якими нібито здійснювалась рекультивація,  не допитано осіб які  проживають поруч з ділянкою, яку нібито рекультивували, а отже не  допитано свідків які могли б дати свідчення про вчинення кримінального правопорушення . Слідчим не встановлено за яких обставин та хто був ініціатором укладання договору на рекультивацію, оскільки жодного оголошення УЖКГБ та  Тернопільської міської ради не опубліковано.  Крім того, слідчим не надано правової кваліфікації висновкам акту ревізії, проведеної в рамках кримінального провадження.  Слідством не встановлено належність земельної ділянки, яка ніби то рекультивувалась, до комунальної власності  м. Тернополя.  Адже, як вбачається з кадастрової карти,  всі оточуючі земельні ділянки належать до комунальної власності  с. Великі Гаї.

Не встановлено слідчим і те, куди вивезено сміття з нібито рекультивованої ділянки, якими транспортними засобами та в якому об’ємі  і чи мало ТОВ «Територіальний комунальний центр» право  на вивезення відходів(сміття).

Слід звернути увагу і на той факт, що у постанові про закриття кримінального провадження зазначено, що станом на 26.01.2016 року  встановлено виконання робіт  – рекультивації площею 2530 кв.м. Станом на 27.01.2016 року візуальним обстеженням встановлено виконання робіт із планування площі  механізмами на ділянках загальною площею 4240 кв.м.  Тобто на 1710 кв.м. більше.  Однак проплата за так звану рекультивацію по акту № 1, згідно інформації розміщеної на сайті  є-дата,  здійснена  15 грудня 2016року, а дата акту у призначенні  платежу стоїть  11.12.2015 р. Проплата по акту № 2, згідно інформації розміщеної на сайті  є-дата,  здійснена  17 грудня 2016 року,  а дата акту у призначення платежу стоїть  16.12.2015 р. Виникає питання: хто за період з 26.01.2016 року по 27.01.2016 року здійснив роботи на земельній ділянці? З цього приводу слід звернути увагу і на те, що згідно акту № 1 площа обробленої ділянки 3607,50 кв.м. , а згідно акту № 2 – також 3607,50 кв.м. що в сумі становить 7215 кв.м.  Однак,  з постанови  слідчого вбачається, що загальна площа  6770 кв. м.

Отже, слідчим не з’ясовано  яким чином відбувся злочин та не встановлено осіб які вчинили злочин. Все,що стосується злочинів осіб які належать  до Тернопільської міської ради поліція розслідує “всебічно”та “неупереджено”, тому і  виносяться необґрунтовані постанови , та прослідковуються  неадекватні дії слідчих!

Зверніть увагу!

В Україні скасують статус “обмежено придатний”

Вже цього тижня, 4 травня 2024 року, набирає чинності закон про забезпечення прав військових на …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *