З регіоналів – в радикали, а потім… «без мила, куди тепло»

 

Про прислуговування партією Ляшка діючій владі та Президенту вже й говорити годі – річ очевидна. Але від свого партійного боса-блазня Олега Ляшка не відстає і його ставленик на Тернопільщині, в минулому «регіонал», а нині «радикал» Богдан Яциковський.

Після відновлення у центрі Тернополя «стовпа ганьби», який був на Театральному майдані в часи Революції Гідності, до списку перших ганебних політиків краю увійшов саме Богдан Яциковський.

Під написами “Вони зрадили громаду Тернопільщини” та “Вони зрадили Україну” – прізвища відомих тернополян, більшість з яких – колишні регіонали. Серед них – Валентин Хоптян – екс-губернатор, призначений у 2010 екс-президентом Віктором Януковичем, член Партії регіонів (зміщений з посади після Євромайдану), Володимир Васенда – голова реєстраційної служби Теребовлянського району, член Партії Регіонів, Павло Федик – екс-директор ВПУ-4 Тернопіль, Світлана Демчук – заступник голови Шумської рай адміністрації (ТОО Єдиний центр), Андрій Федун – завідуючий господарством Фонду комунального майна тернопільської районної ради (ТОО Партія Регіонів), Богдан Яциковський, в минулому, – перший заступник голови Збаразької районної державної адміністрації, «регіонал» та ще з десяток знаних людей.

Більшість з цих «ганебних» персон вже давно зникли з політичного простору Тернопільщини, але ганьба не для всіх виявилася перепоною для продовження реалізації своїх політичних амбіцій.

За «дощик» сприйняв «плювок» громади Богдан Яциковський. Ще вчора в команді Януковича, а сьогодні – очільник фракції Ляшка в Тернопільській облраді і вірний «підданий» самого губернатора області.

Свою відданість Степану Барні одіозний політик демонстрував неодноразово, але найяскравішим прикладом стало звільнення керівника перинатального центру «Мати й дитина» Віктора Куценко. Що стало підставою для звільнення, його ініціатор – «радикальний» депутат не уточнює. Втім, очевидно, що всупереч рішенням депутатських комісій та сесії облради, влада області таки знайшла спосіб позбутися головного лікаря пологового будинку, на якому пропіарилася, як могла.

За даними сайту Репортер, з початку квітня минулого року скандально відомий «радикал», який раніше займав високу посаду в режимі Януковича, Богдан Яциковський розпочав війну проти головного лікаря перинатального центру в Тернополі за вказівкою самого Барни.

Згодом з’явилися документальні докази того, що «цапом-відбувайлом» Куценка намагаються зробити через те, що він відмовився приймати на баланс від горе-підрядників пологовий будинок без акту виконаних робіт та іншої належної документації.

Під час розгляду питання про звільнення Віктора Куценка спеціальною комісією при департаменті охорони здоров’я Богдан Яциковський навіть не прийшов на її засідання. А згодом, за підтримки громадськості, Куценко відстояв свою позицію у судах.

З повним розмахом пропіарився на ремонті пологового будинку голова ТОДА Степан Барна, однак його позиції у питанні звільнення Віктора Куценка досі ніхто так і не почув.

Натомість Богдан Яциковський продовжує активну «боротьбу з корупцією», підігруючи владі, не забуваючи й про власні інтереси. І куди ж дивляться правоохоронні органи та тернопільські люстратори? А, може, від ОДА вони теж «ТАБУ» на список зі «стовпа ганьби» отримали? Очевидно, що час іде, влада змінюється, а «рука руку й надалі миє».

Зверніть увагу!

В Україні скасують статус “обмежено придатний”

Вже цього тижня, 4 травня 2024 року, набирає чинності закон про забезпечення прав військових на …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *