Керівник місцевої поліції Тернополя Гаврилюк танцює під дудку місцевого царька

 

Про це на своїй сторінці у facebook написав  депутат міської ради Іван Сороколіт:

Пан начальник міської поліції Сергій Гаврилюк і міський голова Сергій Надал тепер об’єднані спільною “любов’ю” до мене.

Одному не даю земельну ділянку хапнути в стіну хати людей, а іншому трішки псую карму прогресивного європейського царя-господарника.

Акурат в переддень сесії міськради до мене телефонує підлеглий Сергія Гаврилюка з проханнями дати якісь пояснення за скаргою міської ради.

Пане Сергій Гаврилюк, згадайте як я вас по людськи просив не влазити в ту смердючу земельну “тему”. Чи ви дійсно все життя мріяли побудуватись в провулку Галицькому перед вікнами людей?

Оце я вам поперек горла став…
Може ще почніть процедуру позбавлення громадянства?

P.S. з 2013 року було відкрито 12(а скільки не відкрито?) кримінальних проваджень по посадових особах Тернопільської міської ради.Більшість справ вже закрита за відсутності складу злочину.Там де розбазарюють комунальне майно та розкрадають через схеми бюджетні кошти поліція складу злочину не бачить. А чому? Як кажуть “рука руку миє”.Тому і не дивно, що керівництво Тернопільської поліції так оберігає чиновників та посадових осіб Тернопільської міської ради.

Зверніть увагу!

Скандально відомого активіста на Тернопільщині побили на приватній території кінної ферми

Скандально відомого активіста Романа Довбенка побили на приватній території кінної ферми в селі Переволока Чортківського …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *